11.-12.5.2019 - 2. liga juniorů, 2. turnaj, Pardubice

Odjezd UH, příjezd akorát, počasí chladné, proměnlivé.

Na turnaji pět týmů - Pardubice, Tempo Praha, Břeclav, Kotlářka Praha, Kunovice

Tempo Praha - Snails 10 : 17

Zápas od začátku v naší režii. Po minulém turnaji v Praze, kdy nás Tempo přehrálo v jedné směně jsme si tentokrát dávali větší pozor. Mírný bodový náskok nám vydržel až do konce zápasu a mohli jsme se radovat z prvního vítězství :-)

Snails - Kotlářka Praha 15 : 5

Kotlářka Praha se každým turnajem zlepšuje a dokáže vždy potrápit soupeře. Tentokrát se nám však podařilo odskočit na větší bodový rozdíl a uzavřít tak sobotní zápasová klání na konečná dvě vítězství.

V neděli nás čeká dobře známá Břeclav a zatím neznámé Pardubice.

Snails - Pardubice 2 : 14

Pardubice nás od začátku k ničemu nepouští. V obraně mají velmi dobrého nadhazovače a šneci se na pálce nedokážou téměř vůbec prosadit. Navíc Pardubičtí dobře pálí a postupně nám dávají pěknou bodovou nadílku. V závěru se kunovickým podaří stáhnout dva body a jen lehce tak korigovat výsledek.

Břeclav - Snails 9 : 11

Zajímavý zápas. Břeclav nevyužívá svého nejlepšího nadhazovače Osičku a dává tak šnekům velkou šanci poprat se o vítězství. Z počátku se Břeclav vždy šnekům bodově vzdaluje..a taháme jen za kratší konec. Poslední směnu však kunovjany polevají živou vodou a začíná bodový nášup. Na 2 auty se kunovickým podaří dotáhnout 5 bodů a otáčí tak zápas ve svůj prospěch. V dohrávce dáváme rychlé 3 auty a zápas končí.

3 zápasy výhra a 1 prohra. Myslím, že příjemný výsledek pro juniorský tým šneků. Za 14 dní nás čeká třetí turnaj v nedaleké Břeclavi.

hráli : Joura, Vícha, Jelínek, Prokeš Š., Kubiš, Kolůch, Luňák, Křivák, Hanáček, Horký.

trenéři : M@M

foto: 2. liga juniorů, 2. turnaj, Pardubice


1. kolo - 2. liga juniorů - 13. - 14. 4. 2019 Tempo Praha

Po zmatcích ohledně přihlašování na první turnaj jsme se nakonec dočkali a byli jsme do turnaje na hřišti Tempa Praha zařazeni.

Odjezd v sobotu v 6.15 hod od Tesca. 7 juniorů, 3 kadeti. Krásná sestava. Odjíždíme a frčíme směr Praha. Jako vždy nemůže chybět povinná přestávka u strýčka Meka na kvalitní a zdravou americkou kuchyni :-)

V Praze kosa jak na Sibiři. První zápas začínáme s Joudrs Praha.

Snails - Joudrs 14 : 13

Moc krásný zápas. Vyrovnaný od začátku, ale zhruba v polovině hrací doby přebírají otěže pražané. Kunovice však neuvěřitelným způsobem dorovnávají ze stavu 3:9 na 9:9 a po dvou Thaiských brejcích jdou do vedení a vyhrávají první zápas skupiny.

Druhý a zároveň poslední zápas sobotního zímního odpoledne. Zároveň poslední zápas skupiny hrajeme s Břeclavákama

Břeclav - Snails 2 : 0

Výborná práce v obraně u obou mančaftů a zřejmě zápas rozhodne jen jediná chyba. Břeclav se ujímá vedení zápasu 2:0. V tuto dobu se začíná ale rychle stmívat. Jdeme ještě na pálku a zápas srovnáváme na 2:2....Bohužel se nedá pokračovat. Je šero a za pár minut by byla opravdu tma. Po dohodě s rozhodčíma ukončujeme zápas pro tmu a platí stav skóre předchozí směny a to 2 : 0 pro Břeclav.

Ze skupiny postupujeme z druhého místa.

Neděle - Fakt kosa, zhruba kolem 1 stupně a k tomu mírný deštík.

Snails - Kotlářka 10 : 3

Od počátku zápasu držíme v obraně nulu, vedeme a dobře pálíme. V závěru Kotlářka ukazuje zuby a několika povedenými hity snižuje na 3 : 10.

Tempo - Snails 12 : 7

Tempo jsme podcenili a nechali si vzít vítězství, které rozhodovalo o postupu do finále turnaje. Ze stavu 7 : 1 pro Kunovice nám Tempo ve 4 směně naloží 8 bodů a my už pak jen taháme za kratší konec.

Locos Břeclav - Snails 13 : 9

Boj o 3. místo....Dalo by se říct, že to byl boj o to abychom nezmrzli a nějak to odehráli. Zápas poměrně vyrovnaný jen závěr nám opět utíká.

Umístili jsme se na na turnaji na 4. místě. Vítězem se stává Joudrs Praha.

Všechny výsledky níže v odkaze.

https://www.softball.cz/modules.php?op=modload&name=online&file=index&do=schedule&akce=2282&index=0&pda=2&admina=

Hráli : Martin, Adam, Koluči, Jacob, Ondra, Michal, Přema, Tíma, Dejv Vícha, Dejv Jellínek.

trenéři : M @ M

Fotografie: 2. liga juniorů, 1. turnaj, Tempo Praha

ČSA - web

soutěže, turnaje, výsledky

ČESKÁ SOFTBALLOVÁ ASOCIACE
www.softball.cz
ČSA - soutěže, turnaje, výsledky
www.softball.cz/souteze
www.softball.cz www.nadacedks.cz www.mesto-kunovice.cz www.kr-zlinsky.cz Dlouhodobá předpověď počasí
extraliga vzkazovna fotogalerie