VIDEOGALERIE

videa od roku 2014 najdete na www.youtube.com


FOTOGALERIE

Akce Naši zástupci Datum
Superliga žákyň, Brno žákyně 19.-20.09.2020
Turnaj v coachballu, Brno cball 19.09.2020
Superliga kadetů, Břeclav kadeti 19.-20.09.2020
Superliga kadetek, Kunovice kadetky 12.-13.09.2020
3. liga muži B, Brno muži B 12.-13.09.2020
Superliga žáků, Břeclav žáci 12.-13.09.2020
Turnaj v coachballu, Brno cball 05.09.2020
Superliga žákyň, Opava žákyně 05.-06.09.2020
2. liga juniorek, Joudrs Praha juniorky 05.-06.09.2020
Superliga kadetek, Jablonec nad Nisou kadetky 29.-30.08.2020
Superliga žáků, Kunovice žáči 29.-30.08.2020
Extralita juniorů, Kunovice junioři 29.-30.08.2020
Superliga žákyň, Kunovice žákyně 22.-23.08.2020
3. liga žen, Blansko ženy B 22.-23.08.2020
Superliga kadetek, Příbram kadetky 15.-16.08.2020
3. liga muži B, Břeclav muži B 15.-16.08.2020
Extraliga juniorů, Kunovice, Havl. Brod junioři 15.-16.08.2020
Superliga žáků, Pardubice žáci 15.-16.08.2020
2. liga juniorek, Sever Brno juniorky 08.-09.08.2020
2. liga juniorek, Sever Brno-foto Jakub Stodůlka juniorky 08.-09.08.2020
2. liga mužů, Kunovice muži A 08.-09.08.2020
Turnaj v tballu, Kunovice tball 09.08.2020
Turnaj v coachballu, Kunovice cball 08.08.2020
Superliga žákyň, Ostrava žákyně 08.-09.08.2020
Superliga kadetů, Havl. Brod kadeti 08.-09.08.2020
Superliga kadetek, Eagles Praha kadetky 01.-02.08.2020
Extraliga žen, Mlatevňa ženy A 01.-02.08.2020
Extraliga juniorů, Mlatevňa junioři 01.-02.08.2020
Superliga žáků, Joudrs žáci 01.-02.08.2020
Přáteláky ženy B vs. muži B ženy B, muži B 25.07.2020
3. liga žen, Mlatevňa ženy B 18.-19.07.2020
Extraliga ženy vs Storms, Mlatevňa ženy A 12.07.2020
Extraliga juniorů Joudrs, Most junioři 11.-12.07.2020
Open pohár ČSA coachball Joudrs coachball 04.-05.07.2020
2. liga juniorek, 2. kolo, Radotín juniorky 04.-05.07.2020
Open pohár kadetek Eagles Praha kadetky 26.-28.06.2020
Open pohár žáků Havlíčkův Brod, Radotín žáci 26.-28.06.2020
Open pohár žákyň Brno žákyně 19.-21.06.2020
Open pohár kadetů Praha kadeti 19.-21.06.2020
Moravská liga žáků Břeclav žáci 21.06.2020
Přípravný turnaj kadetů Havlíčkův Brod kadeti 13.-14.06.2020
Moravská liga kadetek Brno, Nový Lískovec kadetky 13.06.2020
2. liga mužů vs Locos Břeclav B muži 06.06.2020
Moravská liga žákyň Ostrava žákyně 06.06.2020
1. slowpitchový turnaj na Mlatevni SRPŠ 29.05.2020
Přípravný turnaj žáků Havlíčkův Brod žáci 06.-07.06.2020
Turnaj kadetů a juniorů v Kunovicích kadeti, junioři 31.05.2020
Turnaj žáků v Kunovicích žáci 30.05.2020
Sportovec roku 2019 města Kunovice SRPŠ 28.05.2020
Moravská liga kadetek 1. turnaj Otrokovice kadetky 29.02.2020
Moravská liga žákyň 3. turnaj Kunovice žákyně 09.02.2020
Snails cup Hluk juniorky, ženy 31.-02.02.2020
Otrokovický slajd muži, ženy 25.01.2020
Kunovský biatlon SRPŠ 25.01.2020
Moravská liga žáků 1. turnaj Břeclav žáci 19.01.2020
Moravská liga žákyň 2. turnaj Opava žákyně 19.01.2020
Šneci na ledu SRPŠ 18.01.2020
Společenský večer SRPŠ 14.12.2019
Návštěva Mikuláše B-ball 02.12.2019
Šneci v lese (Mlýnky) všichni 28.-30.10.2019
Mistrovství ČR žákyň v areálu Arrows Ostrava žákyně 11.-13.10.2019
Mistrovství ČR žáků na Mlatevni žáci 11.-13.10.2019
Liga žákyň, nadstavba na hřišti Storms a SaBaT žákyně 28.-29.9.2019
Liga žáků, nadstavba Havlíčkův Brod žáci 28.-29.9.2019
Extraliga žen, čtvrtfinále se Storms na Mlatevni ženy A 22.9.2019
Liga kadetek, 5. turnaj, Merklín kadetky 21.-22.9.2019
Liga kadetů, 5. turnaj, Hradec Králové kadeti 21.-22.9.2019
Moravská liga kadetů, Sever Brno kadeti 1.9.2019
Liga kadetů, Břeclav kadeti 18.5.2019
Liga žákyň, 4. turnaj, Mlatevňa žákyně 14.-15.9.2019
Liga žáků - turnaj nadstavby o postup na M-ČR, Chomutov žáci 14.-15.9.2019
2. liga juniorek, Havlíčkův Brod juniorky 13.-14.9.2019
Liga kadetek, 4. turnaj, Hluboká nad Vltavou kadetky 7.-8.9.2019
Soustředění žáků žáci 31.8.2019
Liga žáků, 3. turnaj, Břeclav žáci 8.-9.6.2019
OPEN Pohár ČSA U16 kadetky, Cats Brno kadetky 7.-9.6.2019
Slovácká školní liga T-Ball školy 5.6.2019
Euroliga žen, 2. turnaj, Budapešť ženy 1.-2.6.2019
Memoriál Mike Stapleton, Praha žáci 30.-31.5.2019
Memoriál Mike Stapleton. Praha - foto Greg Valančič žáci 30.-31.5.2019
Extraliga žen - SaBaT ženy A 25.5.2019
Liga kadetek, 3. turnaj, Mlatevňa kadetky 25.-26.5.2019
2. liga juniorů, 3. turnaj, Břeclav junioři 25.-26.5.2019
2. liga juniorek, 2. turnaj, Mlatevňa juniorky 18.-19.5.2019
Liga žákyň, 3. turnaj, Arrows Ostrava žákyně 18.-19.5.2019
Rookieball, 2. turnaj, Mlatevňa rookieball 18.-19.5.2019
2. liga juniorů, 2. turnaj, Pardubice junioři 11.-12.5.2019
3. ČSL Žen v Hradci Králové, 2. turnaj ženy B 11.-12.5.2019
Liga kadetek, 2. turnaj, Blansko kadetky 11.-12.5.2019
Coachball, 2. turnaj, Břeclav coachball 8.5.2019
Liga žákyň, 2. turnaj, Cats Brno žákyně 4.-5.5.2019
Liga žáků, 2. turnaj, Havlíčkův Brod žáci 4.-5.5.2019
Euroliga žen na Mlatevni ženy 4.-5.5.2019
Liga kadetů, 2. turnaj, Sever Brno kadeti 27.-28.4.2019
3. ČSL Žen na Mlatevni, 1. turnaj ženy B 27.-28.4.2019
2. liga juniorek, 1. turnaj, Kotlářka Praha juniorky 19,-20,4,2019
Liga žákyň, 1. turnaj, Sever Brno žákyně 13.-14.4.2019
Liga žáků, 1. turnaj na Mlatevni žáci 13.-14.4.2019
Rookieball, 1. turnaj, Olomouc rookieball 14.4.2019
2. liga juniorů, 1. turnaj, Tempo Praha junioři 13.-14.4.2019
Liga kadetů, 1. turnaj, Kunovice kadeti 6.-7.4.2019
Liga kadetek, 1. turnaj, Sever Brno kadetky 6.-7.4.2019
Přípravný turnaj žáků - Havlíčkův Brod žáci 7.4.2019
Moravská liga žákyň U13 - Ostrava žákyně 30.3.2019
Moravská liga kadetek U16 - Ostrava kadetky 23.3.2019
Moravská liga tball U10 - Trnava tball 10.3.2019
Snails Cup v Hluku ženy B 1.-3.2.2019
Moravská liga kadetek - Ostrava kadetky 2.2.2019
Kunovský biatlon - 2. ročník SRPŠ 26.1.2019
Otrokovický slajd - přípravný turnaj Muži 19.1.2019
5. Společenský večer Snails SRPŠ 15.12.2018
Šneci v lese SRPŠ 28.-30.10.2018
Euroliga žen - finále v Trnavě Ženy 7.10.2018
Finálový turnaj žáků - Havlíčkův Brod Žáci 28.-30.9.2018
Moravská T-ballová liga - Sever Brno T-Ball 29.9.2018
Finálový turnaj žákyň - Joudrs Praha Žákyně 28.-30.9.2018
Coachball M-ČR, Kostelec nad Orlicí Coachball 22.-23.9.2018
Finálový turnaj kadetek - Kunovice Kadetky 21.-23.9.2018
2. liga žáků 5. turnaj mezidivizní - Sezimovo Ústí Žáci 15.-16.9.2018
2. liga žákyň 5. turnaj mezidivizní - Kunovice Žákyně 15.-16.9.2018
2. liga juniorů - Pardubice Junioři 1.-2.9.2018
2. liga juniorek, 5. turnaj - Choceň Juniorky 8.-9.9.2018
2. liga kadetek, mezidivizní turnaj - Chomutov Kadetky 1.-2.9.2018
3. ČSL žen - Pardubice Ženy B 23.-24.6.2018
2. liga kadetek, 4. turnaj - Joudrs Praha Kadetky 23.-24.6.2018
Extraliga kadetů - Mlatevňa Kunovice Kadeti 16.-17.6.2018
2. liga žákyň 4. turnaj - Dvůr Králové nad Labem Žákyně 16.-17.6.2018
Finále Školské ligy - TBall Školy-TBall 12.6.2018
2. liga kadetek, 3. turnaj - Kotlářka a Spectrum Praha Kadetky 9.-10.6.2018
2. liga žáků 3. turnaj - Havlíčkův Brod Žáci 9.-10.6.2018
Coachball, 3. turnaj - Sever Brno, Starý Lískovec Coachball 9.6.2018
Extraliga kadetů - Spectrum Praha Kadeti 2.-3.6.2018
2. liga žákyň 3. turnaj - Mlatevňa Kunovice Žákyně 2.-3.6.2018
2. liga žáků 2. turnaj - Mlatevňa Kunovice Žáci 26.-27.5.2018
2. liga kadetek, 2. turnaj - SaBaT Praha Kadetky 26.-27.5.2018
2. liga žákyň 2. turnaj - Kostelec nad Orlicí Žákyně 19.-20.5.2018
2. liga juniorek, 3. turnaj - Radotín Juniorky 19.-20.5.2018
2. liga kadetek, 1. turnaj - Mlatevňa Kunovice Kadetky 12.-13.5.2018
Memoriál Mike Stapleton - Joudrs Cup žáků Žáci 11.-12.5.2018
Moravská liga kadetů - Frýdek Místek Kadeti 8.5.2018
Moravská liga žáků - Mlatevňa Žáci 8.5.2018
2. liga juniorek, 2. turnaj - Mlatevňa Kunovice Juniorky 5.-6.5.2018
Sportovec Města Kunovice SRPŠ 4.5.2018
Moravská T-ballová liga U10, 3. turnaj - Sever Brno T-Ball 1.5.2018
2. liga žáků 1. turnaj - Břeclav Žáci 28.-29.4.2018
2. liga žákyň 1. turnaj - SaBaT Praha Žákyně 28.-29.4.2018
Moravská liga kadetek 1. turnaj - Sever Brno Kadetky 22.4.2018
Coachball, 1. turnaj, Kostelec nad Orlcí Coachball 21.4.2018
2. liga juniorek, 1. turnaj - Hluboká nad Vltavou, Ledenice Juniorky 14.-15.4.2018
Moravská liga žákyň 1. turnaj - Mlatevňa Žákyně 14.4.2018
Perníková chaloupka Pardubice, přípravný turnaj Muži 7.-8.4.2018
Moravská T-ballová liga U10, 2. turnaj - Sportovní hala v Kunovicích T-Ball 25.2.2018
Moravská T-ballová liga U10, 1. turnaj - Charvátská Nová Ves, Břeclav T-Ball 21.1.2018
Kunovský biatlon - 1. ročník v Areálu Jízdy králů v Kunovicích SRPŠ 21.1.2018
Společenský večer Snails SRPŠ 16.12.2017
Šneci v lese 2017 RS Dopravák, Smraďavka SRPŠ 26.-28.10.2017
Drakiáda na Mlatevni SRPŠ 16.10.2017
Extraliga žen - zápas o 3. místo na Eagles Ženy A 7.10.2017
Finálový turnaj kadetů U16 v Havlíčkově Brodě Kadeti 7.-8.10.2017
Finálový turnaj coachballu U11 v Chomutově Coachball 4.-8.10.2017
Finálový turnaj žáků U13 na Mlatevni Žáci 29.9.-1.10.2017
Beeball day na Mlatevni B-Ball 28.9.2017
2. liga kadetů - mezidivizní turnaj v Chomutově Kadeti 23.-24.9.2017
2. liga kadetek - mezidivizní turnaj Kostelec Kadetky 16.-17.9.2017
2. liga juniorek - 5. turnaj Radotín Juniorky 9.-10.9.2017
Extraliga žáků, 5. kolo Mlatevňa Žáci 9.-10.9.2017
2. liga žákyň - 5. turnaj Merklín Žákyně 9.-10.9.2017
trénink přípravky B-Ball 4.9.2017
Moravská liga dívek, 3. kolo - Mlatevňa Kadetky 26.8.2017
Extraliga žen - SaBaT Praha Ženy A 12.8.2017
Pohár ČSA žen - 2. turnaj Ženy A 5.-6.8.2017
Turnaj žákyň v Itálii - EMRYT 2017 Žákyně 8.-12.8.2017
3. ČSL žen - turnaj na Mlatevni Ženy B 24.-25.7.2017
2. liga kadetek - 4. turnaj SaBaT Praha Kadetky 24.-25.7.2017
Moravská liga tball, 4. kolo - Brno T-Ball 11.6.2017
Extraliga žen - Ledenice na Mlatevni Ženy 11.6.2017
Extraliga žen - Tempo Praha na Mlatevni Ženy 10.6.2017
Slavnostní otevření Mlatevni a oslava 30 let - foto dětská část SRPŠ 9.6.2017
Slavnostní otevření Mlatevni a oslava 30 let SRPŠ 9.6.2017
Extraliga žáků, 3. kolo Joudrs Praha Žáci 10.-11.6.2017
2. liga kadetek - 3. turnaj Kunovice Kadetky 10.-11.6.2017
Extraliga žen - záps s repre juniorek Ženy 8.6.2017
2. liga kadetů - 3. turnaj v Ledenicích Kadeti 3.-4.6.2017
2. liga žákyň - 3. turnaj Joudrs Praha Žákyně 3.-4.6.2017
Little league - národní kvalifikace Major a Junior, Kostelec nad Orlicí Žákyně+Kadetky 27.-28.5.2017
Joudrs International Cup U13 a U16 Žáci+kadeti 26.-27.5.2017
2. liga juniorek - 3. turnaj v Kostelci nad Orlicí Juniorky 20.-21.5.2017
2. liga žákyň - 2. turnaj Hluboká nad Vltavou Žákyně 20.-21.5.2017
CoachBall - 3. turnaj v Kostelci nad Orlicí Žáci+T-Ball 20.5.2017
Den Kunovic - zastoupení Snails SRPČ 20.5.2017
TBALL - 2. turnaj v Pardubicích T-Ball 13.5.2017
2. liga kadetek - 2. turnaj Blansko kadetky 13.-14.5.2017
Moravská liga žáků, 3. kolo - Brno Žáci 8.5.2017
Moravská liga tball, 3. kolo - Blansko T-Ball 7.5.2017
CoachBall - 2. turnaj v Pardubicích Žáci+T-Ball 6.5.2017
Moravská liga kadetů - 4. turnaj v Brně Kadeti 1.5.2017
2. liga kadetek - 1. turnaj Storms Řepy Kadetky 29.-.30.4.2017
Extraliga žáků, 1. kolo Havlíčkův Brod Žáci 29.-.30.4.2017
2. liga kadetů - 1. turnaj na Joudrs Kadeti 22.-23.4.2017
Žáci - přípravný turnaj v Havlíčkově Brodě Žáci 9.4.2017
CoachBall - 1. turnaj v Břeclavi Žáci+T-Ball 8.4.2017
Moravská liga kadetů - 3. turnaj v Břeclavi Kadeti 2.4.2017
Moravská liga žáků, 2. kolo - Otrokovice Žáci 1.4.2017
Little league, 4. kolo - Ostrava Žákyně+Kadetky 25.3.2017
Moravská liga tball, 2. kolo - Kunovice T-Ball 5.3.2017
Moravská liga kadetů - 2. turnaj v Otrokovicích Kadeti 4.3.2017
Moravská liga žáků, 1. kolo - Břeclav Žáci 25.2.2017
Little league, 2. kolo - Hrotovice Žákyně+Kadetky 21.1.2017
Moravská liga tball, 1. kolo - Břeclav T-Ball 8.1.2017
Společenský večer Snails SRPŠ 17.12.2016
Little league, 1. kolo - Ostrava Žákyně+Kadetky 10.12.2016
Moravská liga kadetek - 1. turnaj Kadetky 3.12.2016
Šneci v lese 2016 REVIKA Vizovice SRPŠ 26.-28.10.2016
Burčákový turnaj 2016 v Hluku SRPŠ 21.-22.10.2016
Extraliga TBall, finálový turnaj, Chomutov T-Ball 9.-10.9.2016
Extraliga žáků, finálový turnaj, Joudrs Praha Žáci 30.9.-2.10.2016
Bee Ball Day v areálu Jízdy Králů v Kunovicích B-Ball 28.9.2016
Moravská liga kadetů, finálový turnaj v Otrokovicích Kadeti 25.9.2016
3. ČSL žen, finálový turnaj, Kladno Ženy B 24.-25.9.2016
FinalFour juniorek, Dvůr Králové nad Labem Juniorky 18.9.2016
2. liga kadetů, 5. turnaj, Tempo Kadeti 17.-18.9.2016
2. liga žákyň, 5. turnaj, Chomutov Žákyně 17.-18.9.2016
Extraliga T-Ball, 6. turnaj v Kostelci nad Orlicí T-Ball 17.9.2016
3. ČSLM, 2. turnaj v Břeclavi Muži 10.-11.9.2016
Extraliga žáků, 5. turnaj, Spectrum Praha Žáci 10.-11.9.2016
2. liga kadetek, 5. turnaj, SaBaT Praha Kadetky 10.-11.9.2016
Extraliga žen na Mlatevni - SaBaT a Joudrs Ženy 3.-4.9.2016
3. liga žen, 4. turnaj, Ledenice Ženy B 3.-4.9.2016
Moravská liga dívek, 3. turnaj, Brno Kadetky+Žákyně 4.9.2016
Soustředění tballu T-Ball 28.-29.8.2016
Soustředění žákyň a kadetek Žákyně+kadetky 12.-14.8.2016
Little league - kvalifikace EuroAfrica, Kutno, Polsko Žákyně 24.-26.7.2016
2. liga kadetek, 4. turnaj, Joudrs Praha Kadetky 25.-26.6.2016
Extraliga juniorek na Mlatevni - Joudrs Praha Juniorky 21.6.2016
Extraliga žen na Mlatevni - Ledenice Ženy 18.6.2016
3. liga žen, 3. turnaj, Ostrava Ženy B 18.-19.6.2016
Moravská liga žáků - 4. turnaj v Otrokovicích Žáci 19.6.2016
2. liga kadetů, 4. turnaj, Sedlčany Kadeti 18.-19.6.2016
Extraliga T-Ball, 5. turnaj v Praze - Eagles T-Ball 18.6.2016
2. liga žákyň, 4. turnaj, Havlíčkův Brod Žákyně 11.-12.6.2016
Extraliga žáků, 4. turnaj, Kunovice Žáci 11.-12.6.2016
2. liga kadetek,3. turnaj, Hluboká nad Vltavou Kadetky 4.-5.6.2016
Extraliga žen na Mlatevni - Juniorky ČR Ženy 1.6.2016
Den dětí na Mlatevni SRPŠ 1.6.2016
Moravská liga žáků - 3. turnaj v Kunovicích Žáci 29.5.2016
Little league - národní kvalifikace, Kostelec nad Orlicí Žákyně 28.-29.5.2016
Extraliga T-Ball, 4. turnaj v Kunovicích T-Ball 28.5.2016
BBalový turnaj v Brně B-Ball 21.5.2016
3. liga žen, 2. turnaj, Blansko Ženy B 14.-15.5.2016
Moravská liga TBallu - 4. turnaj v Břeclavi T-Ball 15.5.2016
2. liga kadetek, 2. turnaj, Kunovice a Brno Kadetky 14.-15.5.2016
2. liga kadetů, 2. turnaj, Spectrum Praha Kadeti 14.-15.5.2016
II. International Joudrs Cup - kadeti Kadeti 6.-.7.5.2016
II. International Joudrs Cup - žáci Žáci 6.-.7.5.2016
Extraliga T-Ball, 3. turnaj v Mostě T-Ball 7.5.2016
2. liga žákyň, 2. turnaj, Dvůr Králové nad Labem Žákyně 30.4.-1.5.2016
Extraliga žáků, 2. turnaj, Havlíčkův Brod Žáci 30.4.-1.5.2016
2. liga kadetek, 1. turnaj, Radotín a Řepy Kadetky 23.-24.4.2016
3. liga žen, 1. turnaj, Arrows Ostrava Ženy B 23.-24.4.2016
Extraliga žen na Mlatevni - Eagles Praha Ženy A 23.4.2016
Moravská liga žáků - 2. turnaj v Otrokovicích Žáci 24.4.2016
2. liga kadetů, 1. turnaj, Lednice Kadeti 23.-24.4.2016
Extraliga T-Ball, 2. turnaj v areálu Joudrs Praha T-Ball 23.4.2016
3. ČSLM, 1. turnaj v Havlíčkově Brodě Muži 16.-17.4.2016
Moravská liga TBallu - 3. turnaj v Blansku T-Ball 17.4.2016
Extraliga žáků, 1. turnaj, Most Žáci 16.-17.4.2016
2. liga žákyň, 1. turnaj, Hluboká nad Vltavou Žákyně 16.-17.4.2016
Přípravný turnaj žáků v Havlíčkově Brodě Žáci 10.4.2016
Extraliga T-Ball, 1. turnaj v Ledenicích T-Ball 9.4.2016
Sportovec okresu Uh. Hradiště 2015 SRPŠ 7.4.2016
Tisková konference SRPŠ 6.4.2016
Little league - 3. turnaj v Ostravě Žákyně 26.3.2016
Moravská liga kadetek - 2. turnaj v Kunovicích Kadetky+Žákyně 13.3.2016
Little league - 2. turnaj ve Veselí nad Moravou Žákyně 27.-28.2.2016
Moravská liga žáků - 1. turnaj v Břeclavi Žáci 21.2.2016
Moravská liga kadetek - 1. turnaj v Ostravě Kadetky 14.2.2016
Moravská liga kadetů - 2. turnaj v Lednici Kadeti 14.2.2016
Moravská liga TBallu - 2. turnaj v Kunovicích T-Ball 7.2.2016
Snails Cup v Hluku - turnaj žen Ženy 30.-31.1.2016
Little league - 1. turnaj v Trutnově Žákyně 30.-31.1.2016
Otrokovický slajd - turnaj mužů Muži 23.1.2016
Moravská liga TBallu - 1. turnaj v Břeclavi T-Ball 10.1.2016





ČSA - web

soutěže, turnaje, výsledky

ČESKÁ SOFTBALLOVÁ ASOCIACE
www.softball.cz
ČSA - soutěže, turnaje, výsledky
www.softball.cz/souteze
www.softball.cz www.nadacedks.cz www.mesto-kunovice.cz www.kr-zlinsky.cz Dlouhodobá předpověď počasí
extraliga vzkazovna fotogalerie