05.08.2020 - 2. liga mužů - Kunovice

Poslední kolo 2. ligy mužů v Kunovicích – 5. září 2020


Vzhledem k předchozím výsledkům, byla šance na účast v závěrečném play-off už pouze v teoretické rovině, proto nás s největší pravděpodobností čekaly o víkendu poslední 2 zápasy letošní sezóny proti 2. nejlepšímu týmu v lize.


Snails Kunovice vs Žraloci Ledenice B 7:2 a 6:7


My nasazujeme na nadhazovací prkno naši jedničku Matyho Kolůcha a v obou zápasech čekáme vyrovnaný boj. První poloviny zápasů jsou v podstatě jako přes kopírák. Inkasujeme 1-2 doběhy, ale stále držíme těsné vedení na své straně. Oba zápasy se totiž lámaly až ve druhé polovině. Zatímco v prvním zápase postupně přidáme další body, v obraně zahrajeme bez chyb a vyhráváme 7:2, v druhém je to přesně naopak
.


Při vedení 6:1 nás soupeř zastavuje svým rychlejším nadhazovačem, který nám nedovolí skórovat. A jak už je v této sezóně zvykem, takto malý náskok nám nakonec nevydrží. V obraně jsme opět udělali několik chyb a rázem jdeme do dohrávky 7. směny za stavu 7:6 pro soupeře. Neskórujeme, takže ani na prodloužení jsme nakonec nedosáhli a zakončujeme sezónu prohrou a vědomím, že tento a 5 dalších takto podobných zápasů nám proteklo mezi prsty.


Druhá liga pro nás tedy končí hned první víkend v září, a my tak máme možnost přemýšlet nad následující sezónou.


Zapsal: Ondřej Blaha

2. liga mužů na webu ČSA


22.-23.08.2020 - 2. liga mužů - Plzeň, Kunovice

Předposlední kolo 2. ligy mužů v Plzni a Kunovicích – 22. a 23. srpna 2020


Sezona se nám pomalu blíží ke konci a nás čekal poslední jednodenní výjezd do Plzně a následný zápas v Kunovicích proti Břeclavi. Každoroční standard, kde s blížícím se koncem sezony ubývají síly a počet hráčů, opět nastal, takže do Plzně vyrážíme v devíti hráčích a celý víkend máme k dispozici pouze jednoho nadhazovače.


Snails Kunovice vs Plzeň 6:7 a 4:7


Vyrážíme na otočku do Plzně, která je nejlepším týmem druhé ligy s pouhými dvěmi prohrami – jednu z nich jsme zařídili my. Tentokrát jsme ale v úplně jiné sestavě, takže panovala obava, že si nakonec odvezeme dvě prohry rozdílem. To se ale nakonec vůbec nestalo...


První zápas nadhazuje Bláža na Pamelu a jak v obraně, tak i v útoku držíme těsné skóre. Blážu nakonec vyřadí ze 6. směny natažené tříslo, takže musí dohazovat zápas “Orlí dráp” Rendy. Na začátku 7. Směny srovnáváme skóre na 6:6 a vynucujeme si dohrávku zápasu. Bohužel pro nás, soupeř jednou skóruje a zápas končí 6:7.


Druhý zápas začínají oba týmy se svými nejlepšími nadhazovači. My s Matym Kolůchem, soupeř s Martinem Svobodou. V průběhu vedeme dokonce 4:2, ale soupěř nás ná pálce přetlačí a nakonec vyhrává 4:7.
Byť jsme oba zápasy prohráli, tak se předpoklady nenaplnily a k výhrám chybělo opravdu málo. Škoda, no. A pak rovnou 5 hod autem zpět.


Snails Kunovice vs Břeclav B 4:8 a 10:6


Břeclavi jsme v prvních dvou směnách darovali 7 bodů, což poznamenalo vývoj celého zápasu. Nám se na pálce nedařilo s vyjímkou jedné tříbodové směny po obíhaném homerunu Ondry Hanáčka. Nakonec prohráváme 4:8 a jdeme zkusit lépe začít alespoň druhý zápas.


To se nám ihned daří a po celou dobu zápasu vedeme. Na nadhozu je dnes na oba zápasy Maty Kolůch a síly mu drží až do konce. Zápas nakonec vyhráváme, ale ani jeden z nich dnes nebyl pro diváky velkou reklamou na softball.
V play-off pro 4 nejlepšímy týmy letos nebudeme, a tak v sobotu 5.9. hrajeme poslední zápasy 2. ligy opět na domácím hřišti. Příjďte se s námi rozloučit😊


Zapsal: Ondřej Blaha

2. liga mužů - web ČSA


08.-09.2020 - 2. liga mužů - Kunovice

Domácí zápasy s Mostem B a Pikes Praha – 8. a 9. července 2020

Průběh letošní sezony 2. ligy mužů se pro nás nakonec vykrystalizoval tak, že měl být pro nás tento hrací víkend naprosto klíčovým pro případný postup do čtyřčlenného play-off. Před víkendem bylo jasné, že se do něj podívají 2 z týmů Most B, Pikes Praha a Snails Kunovice. Třetí tzv. “utře nos”. My jsme byly na vzájemné zápasy v nejhorší pozici, proto jsme potřebovali ideálně vyhrát všechny 4 zápasy, nebo alespoň 3 z nich.


Bohužel, kadetům už paralelně s naší ligou začala jejich kadetská super liga a hostující hráči připravovali svatbu, takže jsem šli do klíčového víkendu pouze s jedním nadhazovačem a bez nějaké vetší variability pro střídání. Opřít jsme se mohli alespoň o pálkařskou sestavu, která teď byla nejsilnější za celou sezonu. Celkových 49 hitů hovoří za vše. Nakonec ani to nestačilo…


Snails Kunovice vs Most B 8:3 a 11:22


První zápas dominovaly obrany v čele s nadhazovači. Maty Kolůch opět potvrdil pozici naší jedničky na prkně a dovolil soupeři pouze 3 odpaly. Pro nás se stala klíčovou 4. směna, když se nám podařilo pětkrát skórovat. Soupeři jsme tím odskočili na konečných 8:3 zápas takto i vyhráli. Druhý zápas dostáváme ihned 4 body, takže necháváme Matyho šetřit na další zápasy. Házet jde Ondra Blaha, který dostává v každé směně hned několik bodů, které se nakonec nasčítaly až na výsledných 22. Pozitivní na velké prohře byl alespoň náš útok, který skóroval 11 krát.Snails Kunovice vs Pikes Praha 18:8 a 11:12


Pikes jsme chtěli oplatit dvě venkovní prohry. Bylo jasné, že to budeme muset vyhrát hlavně na pálce a vydržet až do konce obou zápasů. Abychom opět neprohráli vyhraný zápas až v poslední směně, jak tomu bylo minule.


Tuto vzpomínku si bereme k srdci a první zápas má jasný průběh. Na soupeřovy nadhazovacě a obranu tlačíme, takže nám občasné body soupeře nevadí. Zápas nakonec jasně vítězíme 18:8 rozdílem po 5. směně. Druhý zápas máme dobře rozjetý, ale nedaří se nám soupeře jasně zlomit, a to se nám opět stalo osudným. Tak jako v zápase venku. Od 5. směny ztrácíme vedení a už jen dotahujeme. Nakonec v sedmé směně stahuje pouze 2 ze 3 nutných bodů a prohráváme 11:12. Na hity jsme zápas jasně vyhráli 17:5, takže je jasné, že problém byl tentokrát hlavně v obraně.


Bohužel, s Pikes se nám to stalo dvakrát a může nás to velmi mrzet. Máme nejméně výhodnou pozici jak se dostat do play-off. Potřebovali bychom ze 6 zápasů vyhrát o 2 více než Most B, případně o 3 více než Pikes.
Tak nám držte palce.


Zapsal: Ondřej Blaha

Foto ze zápasů zde


18.07.2020 - 2. liga mužů - Žraloci Ledenice B

4. víkend nám přisoudil hrací pouze sobotu. Měli jsme vyjíždět na dvojzápas do Ledenic. Cesta dlouhá, hrací čas 16:00 a 18:00. Bohužel celou noc i dopoledne v Ledenicích pršelo, a tak nebylo hřiště hratelné. Před naším dvojzápasem se měla hrát ještě extraliga, a tak všechny zápasy v Ledenicích musely být přesunuty. Extraliga do Prahy. A my? To se dlouho nevědělo. Museli jsme vyrazit naslepo alespoň do Brna a odtud, kam nás zavolají. Nakonec míříme do Sezimova Ústí, do nového areálu Hladových hrochů.
Tento přesun znamenal komplikaci v příjezdu Pamely, jelikož měl přijet sólo do Ledenic autem z Rožmberku. Tímto mu děkujeme, že přijel vlakem do Sezimáče, a zase se vlakem vracel
na dovolenou (ještě že ty ČD mají klasicky zpoždění, jinak by to nestihl).

1. zápas (14:13)
Času na rozcvičení před zápasem jsme měli spoustu a i možná proto se to projevilo v úvodu zápasu. Po třech směnách na pálce vedeme 7:0 a vše se zdá ideální. Ovšem kouč soupeře si bere timeout a dost hlasitě hráčům domlouvá, že takto teda ne. Z nadějného startu je rázem během směny výsledek 7:5. Střídáme nadhoz a jdeme urvat nějaké bodíky na pálku.
Před dohrávkou sedmé vedeme 12:8 a zdá se, že by mohl být brzy konec.
Bohužel, opak byl pravdou. Po jednoduchém outu přichází BB, HB, odpal,BB,odpal, eror.
Stav je 12:12, obsazeny všechny 3 mety, pouze jeden out.
Nebudu vás napínat, po běžeckých chybách soupeře na metách zahráváme dvojout přes domácí metu
a jdeme na prodloužení. Tam stahujeme rychlé dva body. Soupeř pouze jeden, a tak se můžeme radovat z velmi cenného vítězství.
Zápas trval bezmála 3 hodiny.
Za zmínku stojí dvojice rozhodčích, kteří zápas ovlivnili několika spornými výroky, kdy každý vyhlásil situaci jinak. Dle mého názoru nemůže tak mladý rozhodčí bez jakýchkoliv předchozích situací pískat druhou ligu. Ale beru to tak, že nebyl nikdo jiný a za každou cenu chtěly oba týmy zápasy odehrát.

2. zápas (2:3)
Tento zápas měl diametrálně jiný průběh. Zápasu dominovali oba nadhazovači, a tak na světelné tabuli svítilo až do čtvrté směny skóre 1:0 pro nás. Soupeři se podařilo srovnat na 1:1 po dvou tvrdých odpalech. V šesté směně oba týmy přidaly každý po bodu.
Během šesté směny začalo silně pršet, a tak každá rozehra byla velmi náročná.
V sedmé směně neskórujeme a zdá se, že zápas rozhodne opět až prodloužení.
Po BB, následují dva outy. Soupeř má obsazenou 3 metu a poslední možnost, jak zápas otočit.
Bohužel pálkař pálí tvrdý odpal do zadního pole a soupeř tak vítězí 2:3.

I přes tuto prohru jsme byli s výsledkem i herním projevem spokojeni.
Další hrací víkend nás čeká 8. a 9. srpna doma na Mlatevni, kde nám budou soupeřem
Most B a Pikes Praha. Oběma týmům máme co vracet z prvních zápasů, a tak věřím, že nás všichni přidete podpořit.

Sestava proti Ledenicím
Peter Fecko, Matyáš Kolůch, Michal Kotásek, Ondřej Hanáček, Michal Hrubý, Tomáš Krupka, Jiří Vyoral, Michal Křivák, Jaromír Pešout, Tomáš Kotulan a Radim Schlinger

Za tým mužů: Jiří Vyoral

Výsledky na webu ČSA


04.-06.07.2020 - 2. liga mužů - Joudrs B, Slavia VŠ Plzeň, Pikes Praha

První domácí zápasy nás čekaly s pražskými Joudrs B a Plzní, která doposud ani jeden zápas neprohrála. Počasí parádní, bufet nachystaný a sestava plná dravých kadetů. Co víc si přát.


Snails Kunovice vs Joudrs Praha B 17:8 a 18:8


Náš útok v obou zápasech jasně dominoval, díky čemuž jsme si mohli tentokrát dovolit i inkasovat více bodů v obraně. Všichi se před domácím publikem předvedli a byli za to odměněnoi velkým potleskem. Homerunem se blískl Ondra Hanáček.


Snails Kunovice vs Plzeň 0:16 a 10:3


Po večerní grilovačce nás čekal letos nejsilnější tým druhé ligy, který ještě neprohrál ani jeden zápas. První zápas byl pro naše mladé kluky velká škola. Na nadhozu proti nám nastoupil nestárnoucí Martin Svoboda, účastník několika ME a MS a hráč s 20+ lety zkušenostmi z nejvyšších lig. Takových spoluhráčů tam měl s sebou hned několik. Rychlé nadhozy našeho kadeta Ondry Nemravy přišly soupeři vhod a už po první směně bylo jasné, že nás v tomto zápase jasně rozpálí.


Druhý zápas se nám ale podařilo najít na Plzeň recept v podobě zpomalených nadhozů Matyho Kolůcha. Soupeř začal s jiným nadhazovačem, na kterého jsme postupně dokázali skórovat desetkrát. Soupeře jsme udrželi jen na třech bodech a zakončili jsme domácí víkend s perfektní bilancí 3 výhry a 1 prohra.


Snails Kunovice vs Pikes Praha 15:16 a 5:9


Na pondělí jsme si ještě domluvili dohrávku propršených zápasů v Praze s místními Pikes. Hrát 6 zápasů v řadě nebylo zrovna optimální, ale byla to jediná šance, jak se vyhnout dalšímu hracímu víkednu. Kadeti hrají každý víkend a měli toho už dost, takže odjíždíme v redukované sestavě devíti hráčů.


První půlka zápasu pro nás byla v podstatě pálkařským tréninkem, vedli jsme už dokonce 11:3 a soupeř musel nakonec prostřídat 3 nadhazovače. Ten třetí, nejlepší, nás bohužel po oba zápasy udržel na uzdě. Díky spoustě chybám v obraně a postupnému zlepšení soupeřova útoku nakonec prohráváme v dohrávce 7 směny. Strašné zklamání...
To se bohužel přeneslo i do druhého zápasu, takže první půlka utekla velmi rychle a bez našeí větší odezvy v útoku. Na závěr už jen korigujeme na 5:9.
Pondělní homerunáři byli: Ondra Hanáček, Ondra Blaha, Michal Hrubý

Komentář od vítěze naší losovačky, homerunáře Ondry Hanáčka:


„Vsechno zacalo sobotnim doublem proti Joudrs. V techto zapasech jsme meli k dispozici kadety a juniory, takze se hralo primarne s touto sestavou. V obou zapasech jsme nedali druhemu tymu sanci k bodovani a na palce jsme predvedli klasicky perfektni formu. Z techto zapasu vychazime vitezne. Prichazi nedele, den kdy jsme se meli utkat s nejvetsim silakem druhe ligy Slavii.
Prvni zapas dostavame na frak a poprve celime opravdu dobrym palkarum, zapas prohravame. Do druheho zapasu nastupujeme ovsem motivovani. Nase motivace se premenuje v krasne odpaly a perfektni hru v poli. Druhy zapas vyhravame a jako prvni jsme udelali caru pres rozpocet tomuto celku. Moc ne nevyspime, protoze dalsi den brzo rano nas ceka cesta do Prahy.
V Praze jsme celili tymu Pikes, papirove byl slabsi nez napriklad Joudrs. Jelo nas pouze 9, coz je docela velky risk. Kdyby se hrac zranil, nemuzeme stridat. S timto pocitem jsme museli hrat obe hry, nase vykony byly opatrne a celkove bych tyto zapasy popsal jako katastrofu globalni urovne.Prvni zapas, ktery se zdal jako vyhrany, bohuzel vzesel jako prohrany kvuli nasim chybam. Vsichni byli nastvani. Do druheho zapasu nastupujeme zcela unaveni po narocnem prodlouzenem vikendu a prislo mi, ze jsme do zapasu nastupovali s tim, ze chceme co nejdrive odjet a dat si nas oblibeny mekac(1xbigmac menu,1xbigmac,1xmcflurry.) Na prko se stavi z duvodu nedostatku nadhazovacu i takove legendy jako Ondrej Blaha. Druhy zapas prohravame taky a s velkym nastvanim a unavou odjizdime z Prahy. Po ceste milovany mekac a potrebny spanek..“


Zapsal: Ondřej Blaha

Výsledky na webu ČSA


20.-21.06.2020 - 2. liga mužů - Pikes Praha, Painbusters Most B

Druhý hrací víkend jsme chtěli navázat na pozitivní vlnu z předchozích zápasů, ale tentokrát se dala hledat pozitiva opravdu težce. Kadeti tentokrát hráli své MČR (nakonec se zlatou medailí na krku!), takže jsme vyrazili ve standardní sestavě muži+junioři.

Snails Kunovice vs Pikes Praha (zrušeno pro déšť)

Celou Moravou se v týdnu, a hlavně v pátek, proháněly silné deště, takže bylo jen otázkou času, kdy se podobné počasí přesune blíže k Praze. Nakonec opravdu zvítězila příroda, takže zápasy musely být přesunuty na jiný termín. Vyrážíme tedy alespoň společně do kina a pak na ubytování do standardní lokality při hraní v Neratovicích – kemp v Mělníku, kam jezdí muži už více než 20let.

Snails Kunovice vs Painbusters Most B 2:12 a 0:9

Ranní přesun do Mostu ještě pozdržela nutná zastávka v autoservisu. Sehnat někoho na drobnou opravu auta v neděli ráno byla nakonec nejuspěšnější část dne.

Do zápasu nakonec vstupujeme s dvojicí nadhoz (M. Kolůch) a kečr (Ondra Hanáček). V první směně se ujímáme vedení 2:0, které se soupeři podaří otočit až ve směně třetí. My se kromě první směny nedokážeme prosadit v útoku. Všechny starty končí buď SO nebo jednoduchým autem. Soupeře tak ani nenutíme k chybám v obraně. Soupeř nás nakonec v jedné směně zlomí sérií tvrdých odpalů a našich chyb, a zápas tak musí doházet Bláža.

Duhý zápas zahajuje dvojice Kroupa” a Peter Fecko. Opět se do 4. směny držíme, ale nakonec nás soupeřův útok převálcuje a prohru rozdílem nakonec tak tak odvracíme.

Pálka byla celý den podprůměrná a to nás stálo lepší výsledky.

Další víkend hrajeme první domácí zápasy v Kunovicích, kde by se měli opět představit naši kadeti. Tak se na nás příjďte podívat😊

Komentář od vítěze naší losovačky, Radima “Rendyho” Schlingera:

„Nedělní zápasy Most-Kunovice byly pro Kunovice reálným obrazem možností většiny hráčů. Tyto zápasy skončily velkou porážkou Kunovic. Zde se nelze na nic vymlouvat. Tragickou hru na pálce podtrhly chyby v obraně. Ano jeden s nadhazovačů Mostu byl na velmi slušné úrovni, ale ani při změně nadhozu nedošlo k žádnému obratu, či změně. Průběh obou zápasů byl prakticky podobný. Do půlky zápasů se jednalo vždy o vyrovnaný a zcela otevřený zápas. Ve čtvrté směně jak mávnutí kouzelným proutkem, začala naše obrana vytvářet chyby. Soupeř využil těchto zaváhání a s podporou svých hitů si v obou zápasech vytvořil dostatečný náskok, který už jen navyšoval. Nelze ale mluvit pouze o negativech v naší hře. Přes všechny tyto věty lze pozitivně hodnotit především dvojici nadhazovačů (Kolůch, "Kroupa") a kvalitní hru zadáka prvního zápasu Ondry ... . Celkový obraz hry všech mladých Kunovických hráčů zápas od zápasu vzrůstá. Je zcela patrná určitá sebejistota, která vede k vylepšení jejich celkové hry.“

Zapsal: Ondřej Blaha

2. liga mužů - web ČSA


06-07.06.2020 - 2. liga mužů - Locos Břeclav B, Joudrs Praha B

První hrací víkend druholigových mužů v sezoně 2020 začal výjezdy do Břeclavi a Prahy. Na tento víkend využíváme luxusu v podobě 3 juniorů a 3 kadetů, takže můžou někteří starší borci odpočívat.

Snails Kunovice vs Locos Břeclav B 15:2 a 8:12

Většina z nás naskočila do prvního zápasu po koronapauze bez vetsiho tréninku, ale nebylo to na výsledku téměř znát. Postupně na pálce bušíme do všech soupeřových nadhazovačů, včetně našeho loňského nadhazovače Timmyho, hrajícího tuto sezonu za Břeclav. Kolučči jr. na nadhozu soupeřům nic nedaruje a skóre nakonec narostlo do rozdílového stavu 15:2 v náš prospěch. Na druhý zápas se soupeř posiluje o své extraligové hráče, kteří se přisli před svými odpoledními zápasy rozehrát. Tentokrát jsme byli slabší v obraně, když nám soupeř po 7bodové směně odskočil. Výsledek už jsme jen zkorigovali na konečných 8:12. Potěšující je alespoň 8 bodů v útoku.

Snails Kunovice vs Joudrs Praha B 5:7 a 14:1

První zápas je po celou dobu velmi vyrovnaný a skóre se přelévá na obě strany. Joudrs se podařilo během jedné směny vícekrát skórovat, a to nakonec rozhodlo v jejich prospěch. My jsme sice na pálce tlačili, ale nedonutili jsme soupeře hrát v obraně těžké rozehry, a to nás nakonec stálo vítězství. Poslední zápas víkendu už byl ale zpět v naší režii. Obrana v čele s Koluččim jr. na prkně hráče Joudrs nenechá po celý zápas ani nadechnout, zatímco náš útok boduje o 106“. Padají homeruny, krásné odpaly a nutíme soupeře k chybám. Nezastavilo nás ani střídání soupeřových nadhazovačů a zápas nakonec končíme velkým rozdílem v náš prospěch.

Další hrací víkend nás čeká výjezd do Prahy a Mostu, tentokrát už to bude bez našich kadetů, kteří si budou plnit povinnosti ve své lize. Kluci si ověřili, že jim to s námi jde, takže je rádi uvídíme i na dalších zápasech😊

Statistické okénko:

Po prvním víkendu máme dva bombery – Pamela (16 startů, 10 hitů, 2 homeruny, 11 doběhů), Bláža (13 startů, 9 hitů, 1 homerun, 9 RBI).

A díky mladým klukům i 14 krádeží met.

Pamela též přepsal kroniky celého oddílu Snails, když jako první v historii dokázal odpálit v celostátní lize homerun z obou pálkařských boxů/stran.

Komentář od vítěze naší losovačky, kadeta Vojty Kalného:

„Dne 6.6 muži s mladými posilami se vydali na turnaj do Břeclavi . V Břeclavi jsme odehráli krásné a napínavé zápasy. První zápas skončil pro nás úspěšně . Druhý zápas se na nadhoz za Břeclav postavil silnější nadhazovač, pálili jsme, ale na výhru to nestačilo.

Na další den jsme jeli do Prahy. Na začátku jsme nadhazovače snažili přečíst, a to se nám i povedlo a pálili jsme, ale na výhru to nestačilo. Druhý zápas se naopak dařilo více nám . Na nadhozu jsme měli skvělé nadhazovače Ondru Hanáčka a Matyho Kolučiho , kteří nás neskutečně drželi . Michal Kotásek si dal 2 homeruny, první z levého boxu a druhý z pravého boxu, a taky homerun si střelil Ondra Blaha. Zápas jsme vyhráli rozdílem 14:1. Muži si tedy z tohoto víkendu vezou 2 výhry a 2 prohry. Za sebe jsem rád že jsem si mohl zahrát mezi mužama.„

Foto ze zápasu vs Locos Břeclav B

Zapsal: Ondřej Blaha

Článek ze Slováckého deníku:


25.01.2020 - Otrokovický slajd (halový turnaj)

I přes probíhající chřipkovou epidemii a na poslední chvíli odhlášené borce, vyrážíme na každoroční turnaj do Otrokovic i s pěti juniory.


Hned první zápas nás čekalo pikantní derby proti hráčkám Snails. Díky dobré hře na pálce od všech jsme naše vedení postupně navyšovali, zatímco Koluči na nadhozu holkám žádný tlak nedovolil. Vítězíme (cca) 10:0.


Druhý zápas nám překvapivě dělá problém rychleji házející nadhazovačka z Brna. V útoku se nám nedaří prosazovat jako v minulém zápase a směny končí většinou velmi rychle třemi auty. Vítězíme nakonec nad SK Sever Brno 3:2, ale s odřenýma ušima.


V polední pauze na oběd čekáme, kdo bude naším soupeřem v semifinále. Stávají se jím hráčky Cats Brno.
Sympaticky hrající holky z druholigového Brna dobře trefují nadhozy, ale na protlačení skrze naše pole to nestačí. My jsme v útoku přidali několik bodů hned na začátku, a v soustředěném tempu pokračujeme za další výhrou a postupem do finále.
Do toho se nakonec probojovali břeclavští Locos.


Schylovalo se k vyrovnanému souboji jak v poli, tak i na pálce. To se nakonec potvrdilo. Oba týmy předvedly v obraně několik dvojautů a na pálce se každému podařila pouze jedna směna. My jsme zvládli skórovat čtyřikrát, soupeř korigoval pouze dvěma body.


Ve finále tedy vítězíme 4:2 a odvážíme si trofej za první místo. Teda tu si nakonec odváží domů Koluči, jakožto zvolený náš nejlepší hráč finále.


Veřím, že otrokovický turnaj byl pro všechny týmy i hráče příjemným spestřením zimní přípravy a všichni se zde potkáme opět v přístí zimě.


zapsal: Ondřej Blaha


hráči: Tomáš Kotulan, Radim Schlinger, Ondřej Blaha, Michal Kotásek, Jan Martinec, Michal Hrubý, Vašek Ohera, David Vícha, Michal Křivák, Matyáš Kolůch, Ondřej Hanáček.

Foto zde

Foto - externí odkaz

Skupina "A":
1. - 08:00 - Snails Kunovice Ženy : Snails Kunovice Muži - 0 : 9
3. - 09:40 - SK Sever Brno : Snails Kunovice Ženy - 0 : 4
5. - 11:20 - Snails Kunovice Muži : SK Sever Brno - 3 : 2

Skupina "B":
2. - 08:50 - Predators Otrokovice : Cats Brno - 5 : 2
4. - 10:30 - Cats Brno : Locos Břeclav - 4 : 0
6. - 12:10 - Locos Břeclav : Predators Otrokovice - 3 : 3

Čtvrtfinále:
7. - 13:00 - Cats Brno : SK Sever Brno - 4 : 3
8. - 13:50 - Snails Kunovice Ženy : Locos Břeclav - 0 : 1

Semifinále:
9. - 14:40 - Cats Brno : Snails Kunovice Muži - 0 : 10
10. - 15:30 - Locos Břeclav : Predators Otrokovice - 7 : 2

o 5. místo:
11. - 16:20 - SK Sever Brno : Snails Kunovice Ženy - 1 : 4

o 3. místo:
12. - 17:10 - Cats Brno : Predators Otrokovice - 3 : 1

Finále:
13. - 18:00 - Snails Kunovice Muži : Locos Břeclav - 4 : 2

Konečné pořadí turnaje:
1. Snails Kunovice Muži
2. Locos Břeclav
3. Cats Brno
4. Predators Otrokovice
5. Snails Kunovice Ženy
6. SK Sever Brno

ČSA - web

soutěže, turnaje, výsledky

ČESKÁ SOFTBALLOVÁ ASOCIACE
www.softball.cz
ČSA - soutěže, turnaje, výsledky
www.softball.cz/souteze
Partneři
kunovice zlin kovokon Dlouhodobá předpověď počasí
extraliga vzkazovna fotogalerie