30.5.2015 - Lednice

30.5.2015 Kunovice B – Břeclav 8 : 11

Zápasy byly přesunuty do Lednice. Naše sestava bohužel byla jen ze 7 hráčů. Hrálo áčko, které nemohli doplnit, hodně zraněných a malý zájem ze strany ostatních bohužel neumožnil hrát celé sestavě. Hrát se chtělo, takže jsme se doplnili od Lednic a Břeclavi. Házel Honza Verbík, ale pole ho nepodrželo. Hodně chyb umožnily Břeclavě skórovat a vyhrát 11:8.

30.5.2015 Lednice – Kunovice B nedohráno zatím 19:19

Další zápas se nesl ještě v duchu větších chyb. Házel Adam Kuřimský a byl dost dobrý. V dlouhém zápase mu ale docházeli síly. Naštěstí si errory vybíral i soupeř a tak stav po 5,6 i 7 směně byl stejný a po ukončení pro déšť nebyl znám vítěz. Nakonec se teamy dohodli, že při příštím klání si dají rozhodující směnu.

Pavel Němec st.


23.5.2015 - Otrokovice

23.5.2015 Otrokovice – Kunovice B 10:9

K druhému hracímu dni jsme odjížděli do Otrokovic. Mělo nás jet 10, ale bohužel na sraz se dostavilo jen 9 hráčů a to jsme museli pro Marka a Pameliče ještě jednou otočit auto, protože jeli rovnou z práce. Sestava byla komplikovaná, protože hráči přicházeli a odcházeli, takže ještě, že Mára zůstal.

Utkání s Otrokovicemi bylo velmi pěkné – obrany i útoky tlačili, ale ani v jedné směně se nikomu nepodařila šňůra a ve velmi vyrovnaném utkání nakonec zvítězili Otrokovice 10 : 9.

Velmi dobře utkání odházel Honza Verbík a na pálce byli výrazní Pavel Němec junior a Kryštof Prokeš.

23.5.2015 Kunovice B – Katalpa Ostrava 5 : 14

Celý zápas se střídali přeháňky a Ostrava pomalu, ale jistě tlačila v útoku. Mára byl na prkně, ale bral to tréninkově a Katalpa jsou hodně rychlý a dobří pálkaři. Hřiště se pomalu ale jistě stávalo nehratelné a tak každý už uvítal konec. Při úklidu hřiště už doslova pršelo, takže všichni zmokli až na kost.

Pavel Němec st.


8.5.2015 - utkání přeloženo


25.4.2015 - 1. kolo na Mlatevni

Letos družstvo mužského béčka je tvořeno z poloviny kadety a druhou polovinu tvoří muži A nebo vysloužilí hráči či hráčky. Svou premiéru absolvovali 25.4 na Mlatevni.

Snails Kunovice : Břeclav 9:14

V prvním utkání MSSL se naše záloha utkala s mladým ambiciózním celkem z Břeclavi. Břeclav do tohoto zápasu nominovala nadějného nadhazovače který svými velmi svižnými a dobře umístněnými nadhozy neumožnil nikomu z nás skórovat a posílal jednoho po druhém se svěšenou hlavou na lavičku. Jediný Vojta Ertl získal BB. Břeclav mezitím skórovala a mohla nadhazovače pošetřit na druhý zápas s Brnem. Naši se postupně na pálce chytali, ale Břeclav bodově už nedohnali.

Sestava: 1-Kačka Sedlářová, 2-Pamela, 3-Kuba Ertl, 4-Adam, 5-Simča, 6-Martin Kubiš, 7-Kryštof (Rostˇa – DH), 8-Mlha, 9-Vojta Ertl

Snails Kunovice : Brno 4:27

Druhý zápas s Brnem nezačal špatně. Odpálili jsme 3 hity dostali se do pohody. Ale škoda že pak přišly 3 SO. Brno začalo se svou taktikou vystávání a rozhodčí velmi malou strike zónou jim hodně pomohl. Dokonce jsem několikrát viděl co již dlouho jsem nezažil – že když Adam se snažil dostat nadhoz na střed velmi volným nadhozem a ten mu uletěl – nechali se brňáci velmi ochotně trefit. Ani se nepohli. A to byl začátek naší katastrofické hry. Vždy byli 3 BB nebo HB a pak přišel hit a stažení doběhů, Vystřídali jsme Adama za Kačku – ale ta musela házet středy aby to rozhodčí pískal a Brno posíleno druholigovými hráči z loňské rozpadlé Univerzity je posílalo k plotku a několikrát i za plot. Bohužel i když byl odpal do vnitřku doprovázel je eror našeho pole. Prostě hra špatná ze všech stran.

Sestava:1-Adam, 2-Pamela, 3-Rosťa, 4-Kačka, 5-Martin Kubiš, 6-Kryštof(Cára DH). 7-Martin Fornůsek, 8-Kuba Ertl, 9-Vojta Ertl

Naše hra byla špatná ze všech stran. Počínaje nadhozem, útokem i hrou v poli. Já jen doufám, že naši hráči po této ostudě půjdou do sebe a začnou na sobě pracovat na trénincích a taková hra se nebude už opakovat.

Pavel Medvěd Němec


Moravská liga mužů 2015

Rozpis Moravskoslezské ligy mužů 2015:

1. 25.4. Kunovice – Brno – Břeclav

2. 8.5. Otrokovice – Kunovice – Lednice

3. 23.5. Kunovice – Ostrava – Otrokovice

4. 30.5 Lednice – Břeclav – Kunovice

5. 13.6. Břeclav – Brno – Otrokovice

6. 20.6. Otrokovice – Brno – Lednice

7. 27.6. Ostrava – Břeclav – Otrokovice

8. 29.8. Břeclav – Ostrava – Lednice

9. 5.9. Ostrava – Brno – Kunovice

10. 20.9. Lednice – Brno – Ostrava

ČSA - web

soutěže, turnaje, výsledky

ČESKÁ SOFTBALLOVÁ ASOCIACE
www.softball.cz
ČSA - soutěže, turnaje, výsledky
www.softball.cz/souteze
www.softball.cz www.nadacesynot.cz www.mesto-kunovice.cz www.kr-zlinsky.cz Dlouhodobá předpověď počasí
extraliga vzkazovna fotogalerie