Trénink 4.10.2010

Přípravka : rodiče 31:8 - video

  • Trénink 20.9.2010 - shlédněte pár videí:

video1.mp4, video2.mp4, video3.mp4, video4.mp4, video5.mp4


  • V sobotu 13.3.2010 proběhlo další lyžování ve Velkých Karlovicích
  • Trénink 8.3.2010

  • Ve dnech 12.-14.2. lyžování a maškarní večírek v Jeseníkách
  • O víkendu 6.-7.2. jsme se s přípravkou zdokonalovali v lyžování
První únorový víkend vyrazila přípravka na hory - opět do SKI AREÁLU SYNOT KYČERKA ve Velkých Karlovicích. Více než slova postačí fotografie z obou dvou dnů. Zde vidíte jak se na lyžích zdokonalujeme... příště už budeme jezdit jak Alberto Tomba nebo Šárka Záhrobská.
Jo a nejen my, ale i náš doprovod je stále lepší … no vždyť se podívejte na fotky. Také jsme hájili čest softbalového umění a v soutěži Tref pohyblivý domeček jsme obsadili skvělé druhé a třetí místo!!
  • Druhý trénink 18.1.2010 ve znamení softballu

  • Přípravka na horách, 14.-17.1.2010

Softbalová přípravka rozjela svou existenci ve velkém stylu.

Po prvním seznamovacím tréninku malých softballistů na základní škole U Pálenice v Kunovicích (11.1.2010) se velká část členů přípravky vydala na prodloužený víkendový pobyt se svými rodiči do zasněženého údolí Velkých Karlovic (14. – 17. 1. 2010). Deset členů přípravky přivítal SKI AREÁL SYNOT KYČERKA otevřenou náručí a s možností zlepšit své dosavadní lyžařské umění (pravda, někteří stáli na lyžích takřka poprvé). Malí softballisté si mohli vybrat ze svahů, které jim plně vyhovovaly. Ti nejmenší využili nového přepravního pásu v dětského parku. Větší softballisté s rodiči pak využívali hojně novou sjezdovku postavenou v letošním roce. Velkou výhodou celého areálu je umělé zasněžování, které nám zajistilo velmi kvalitní lyžování. Ubytování jsme využili ve Valašských chalupách, které jsou v blízkosti areálu. Z počátku čtyřdenního „soustředění“ lyžařské umění zvládala polovina členů přípravky, díky intenzivní práci místní lyžařské školy i pevných nervů rodičů však odjížděli malí softballisté s jistotou jízdy na lyžích. Vedle intenzivního lyžařského výcviku čekalo na členy přípravky i bobování nebo večerní karneval, ze kterého si odnesly i řadu cen např. za své pěvecké umění.

To není pro členy přípravky všechno – již nyní se těší na další možnost lyžování ve SKI AREÁLU SYNOT KYČERKA, pobyt ve wellnes centru hotelu SYNOT ve Staré Městě a na další společné tréninky či akce. Za to vše jsou členové přípravky vděčni Nadaci Děti-kultura-sport z Uherského Hradiště. (Skalp)

  • Činnost zahájena prvním tréninkem 1.1.2010

ČSA - web

soutěže, turnaje, výsledky

ČESKÁ SOFTBALLOVÁ ASOCIACE
www.softball.cz
ČSA - soutěže, turnaje, výsledky
www.softball.cz/souteze
Partneři
kunovice zlin kovokon Dlouhodobá předpověď počasí
extraliga vzkazovna fotogalerie