28.9.2016 Bee Ball Day v Kunovicích

Ve středu 28.září se uskutečnil další ročník celostátní náborové akce Bee Ball Day. 2.ročník samozřejmě nemohl chybět ani v Kunovicích.

Akce se nově konala v městkém areálů Jízdy králů. Mlatevňa je sice rozkopaná a pořádání takové akce by bylo komplikované, ale našim hlavním cílem bylo jít tak, kde se děti objevují i normálně. A to nově zrekonstruovaný areál s hřiště a jinými atrakcemi nabízí.

A tak v 10 hodin byl pořadatelský tým připraven a vícenež 20 dětí také. I přes rozdílnost pohlaví, věku, síly, výšky nebo váhy, zkušeností děti odehrály několik utkání mazi sebou a zároveň mohly využít ostatní atrakce v areálu. Do závěrečného zápasu Souboje pohláví pak byli zapojeni také rodiče.

Krásné počasí akci přálo a tak po 12 hodině ze hřiště odcházela hromada spokojených sportovců, se kterýma se jistě ještě uvidíme.

Fotogalerie zde.

21.5.2016 - turnaj v Brně

Konečně jsme se dočkali i my v B-ballu a mohli jsme vycestovat na náš letošní první turnaj. Těšili jsme se, že si konečně trošku zahrajeme a tak jsme přijali pozvání od Brna Sever. Turnaj se hrál v sobotu v areálu Hrochů Brno, kteří se měli turnaje zúčastnit také. Na poslední chvíli svou účast ale odvolali a tak jsme změřili síly pouze s Brnem Sever. My jsme na turnaj přijeli se dvěma týmy. Brňáci měli tým jeden, takže turnaj měl rychlý spád a kolem oběda jsme měli vše odehrané. To nám ale nevadilo, protože už bylo poměrně horko a naše kapacita soustředění byla vyčerpána. :-)

Odměnou za naši snahu, bojovnost a nasazení byly medaile (stříbrné a bronzové), pro každý tým pohár, diplom a sladkosti. Radost byla obrovská! :-)

Na závěr jsme se ještě vyblbli na průlezkách a houpačkách v areálu Hrochů.

A kdo za nás hrál?

Tým žlutých tvořili Máta, Mirďa, Max, Sofinka, Vojta a Vojta (Pehal a Švehla).

Tým modrých tvořili Emča, Luky, Bíba, Johuška, Adélka a Jířa.

Mockrát děkujeme nejstarším hráčům Emči a Mátovi, že s námi jeli, podpořili nás a svými zkušenými zákroky podrželi naše nejmladší hráče. Musím ale pochválit i B-ballisty Adélku a Sofinku, za skvělé zákroky, za to že se už míčku nebojí a chytí i prudší rány a naše úplné nováčky Vojtu a Vojtu, kteří se parádně zapojili do hry, i když kolikrát netušili, co po nich vůbec chceme. :-) Ale to nevadí. Od toho jsou tyto miniturnaje, abychom smysl a složitá pravidla softbalu lépe pochopili. :-)

Nesmím zapomenout vyzvednout parádní výkony našich T-ballových opor – Johušky, Bíby, Mirďi, Maxe, Lukyho a Jíři.

Díky patří ještě Báře a Elišce, rodičům za podporu a odvoz a Lulu za spolukaučování. :-)

Zuzka

Fotografie z turnaje zde.

ČSA - web

soutěže, turnaje, výsledky

ČESKÁ SOFTBALLOVÁ ASOCIACE
www.softball.cz
ČSA - soutěže, turnaje, výsledky
www.softball.cz/souteze
Partneři
kunovice zlin kovokon Dlouhodobá předpověď počasí
extraliga vzkazovna fotogalerie