2012 - Extraliga žáků

12.-13.5.2012 - 3. extraligový turnaj v Kostelci nad Orlicí

Klackaři Kostelec : Snails 12:1

Ledenice : Snails 7:4

Snails : Břeclav 5:18

Trhové sviny : Snails 11:2

Snails : Klackaři B 2:3

Havl.Brod B : Snails 11:2


28.-29.4.2012 - 2. extraligový turnaj v Praze (Spectrum)

Bez účasti Snails.


14.-15.4.2012 - 1. extraligový turnaj v Havlíčkově Brodě

Naši žáci se zapojili již do třetí soutěže v letošním roce. Po Slováckém přeboru mládeže a Moravské lize žáků na ně prvně čekal i velký turnaj a nejvyšší úroveň – celostátní Extraliga žáků. V Havlíčkově Brodě tak poprvé zakusili vícedenní turnaj, umělé osvětlení a souboje proti těm nejlepším.

V konečném pořadí náš nejmladší a nejmenší tým sice skončil poslední. Nic to ale neubírá na kvalitě našeho výkonu. Minimálně v polovině utkání jsme byli důstojným soupeřem. Jen Havlíčkův Brod A a Břeclav byla výrazně nad naše síly.

Žraloci Ledenice – Snails Kunovice 10:5

Vyrovnaný zápas, kdy jsme vedli 5:4, ale v závěrečné směně nám soupeř uštědřil 6 bodů, což je mimochodem maximum, znamenající směnu. A na to už jsme nedokázali reagovat. Dobře nadhazoval Adam Kuřímský, dvěma hity si blýskl Kryštof Prokeš.

Snails Kunovice – Duhovka Břeclav 1:14

Budoucí finalista byl nad naše síly. Nadhazoval Kryštof Prokeš a i když jsme s ním už v Moravské lize sehráli lepší zápasy, bylo jasné, že dnes jim vzdorovat nedokážeme. Náš jediný bod zaznamenal Adam Kuřímský.

Snails Kunovice – Hroši Havlíčkův Brod A 2:15

Jestliže jsme odpoledne hráli s budoucím finalistou, tak v „nočním“ zápase nás čekal budoucí vítěz turnaje. Na prkno šel Tadeáš Ondrůšek a jeho výkon byl solidní. Pro informaci – v této soutěži neexistuje meta zdarma a po 4 ballech odpaluje pálkař z tossu. A jak už jsem psal dříve, maximální počet bodů ve směně je 6. Hned v úvodním útoku jsme zaznamenali dva body a vedli jsme 2:0. Ani obrana nebyla špatná a tak byl stav po 1.směně 2:2. Pak se nám však již soupeře nepodařilo pod umělým osvětlením zastavit a dvakrát nám nasázel téměř maximální počet bodů.

Snails Kunovice – Hroši Havlíčkův Brod B 5:12

Další z našich dobrých zápasů. V první směně děláme hned 3 body. Ale soupeř nám dává šestku, když nedokážeme zahrát třetí aut. Nadhazuje Adam a na pálce se daří Martinu Kubišovi a Štěpánu Horňákovi, kteří dají dva hity.. Stav snížíme na 5:6, ale na závěrečný tlak soupeře už jsme krátcí.

Snails Kunovice – PV Praha 7:12

Náš nejlepší zápas na turnaji. I v drobném dešti najdeme síly na dobrý zápas. Bohužel nám uteče jedna směna v obraně, kdy se nám nedaří dělat auty. A to rozhodne. Nadhazoval Kryštof.

V konečném pořadí končíme na posledním 10.místě. Ale pro většinu je to dobrá motivace do dalších tréninků. Takže uvidíme za měsíc v Kostelci.

PK

ČSA - web

soutěže, turnaje, výsledky

ČESKÁ SOFTBALLOVÁ ASOCIACE
www.softball.cz
ČSA - soutěže, turnaje, výsledky
www.softball.cz/souteze
Partneři
kunovice zlin kovokon Dlouhodobá předpověď počasí
extraliga vzkazovna fotogalerie