Soutěž v roce 2013:

Moravská liga žáků

Vedoucí družstva: Pavel Křivák, tel. 608 960 093, e-mail: krivakpavel@seznam.cz
Trenér: Pavel Křivák, tel. 608 960 093, e-mail: krivakpavel@seznam.cz
Asistenti trenéra: Alice Víchová, Přemysl Vícha, Helena Zedníková, Petra Zelinková

Kompletní výsledky soutěže Moravské ligy žáků zde.

29.9.2013 Moravská liga žáků - 5. kolo (Otrokovice)

Poslední turnaj žáků v letošním roce se uskutečnil v Otrokovicích na atletickém stadionu. Krásné podzimní počasí nám řeklo, užijme si tento poslední turnaj a tak jsme si jej užili.
První zápas proti Lednici jsme oproti našim zvyklostem zvládli a porazili jsme je premiérově 7:5. Dobře jsme zahráli především na pálce.
Po tomto utkání jsme nastoupili proti velkému favoritu Břeclavi, se kterou jsme drželi krok velmi kvalitním výkonem v poli. Soupeři jsme povolili jen jediný bod, na který jsme bohužel nedokázali nijak odpovědět a tak jsme prohráli 0:1. Chyběla opravdu jen lepší hra na pálce a bylo to perfektní.
Třetím zápasem v řadě byla Ostrava, která nás porazila díky homerunu, na který jsme opět na pálce nedokázali odpovědět - tj. 1:4.
Posledním zápasem sezóny bylo utkání s Otrokovicemi, kterým jsme i přes dobrý výkon nadhozovače Kryštofa Prokeše nedali žádnou šanci a vyhráli 12:0.
Díky lepšímu skóre jsme však na turnaji obsadili výborné 2. místo. Super.
http://softball.cz/modules.php?op=modload&name=online&file=index&do=schedule&akce=967&pda=2&admina=
Celkově jsme skončili v tabulce celé Moravské ligy žáků na 4. místě. http://softball.cz/modules.php?op=modload&name=liga&file=index&do=schedule&akce=465&pda=2&admina=
Přesto je třeba celý tým pochválit, jak se od jara zlepšil.. jen tak dál...
Sestava: Adam Kuřimský, Kryštof Prokeš, Šimon Prokeš, Martin Kubiš, David Vícha, Filip Vícha, Adam Fabiánek, Matyáš Zelinka, Patrik Macháň, Štěpán Horňák, Maty Kolůch.

Fotografie z turnaje najdete ve fotogalerii

Kaučové: Skalp a Ajka

19.5.2013 Moravská liga žáků - 4. kolo (Kunovská mlatevňa)

4. turnaj Moravské ligy žáků se uskutečnil na Kunovskej mlatevni za slunečného a větrného počasí a také za účasti všech pěti týmů soutěže. Náš tým postupně změřil síly s Otrokovicemi, kdy vybojoval remízu 6:6, s Ostravou držel krok až do poslední směny, kdy soupeř díky skvělému odpalu a při dvou autech stáhnul vítězný bod ze druhé mety (prohra 7:8). Ve třetím zápase jsme, ikdyž posilnění o Vojtu Ertla a Adama Kuřímského, nestačili na lepší Břeclav (4:10) a v posledním zápase turnaje s Lednicí naši pálkaři nedokázali najít recept na dobře nadhazujícího soupeřového nadhazovače.

Výkon jednotlivých hráčů byl sice opět nadějně sympatický, ale pokud chceme začít vyhrávat, je nutné přidat více bojovnosti.

Hráči: Matyáš Kolůch, Štěpán Horňák, Jakub Zábranský, Lucie Zedníková, Bára Bachanová, Patrik Macháň, Tadeáš Ondrůšek, Šimon Prokeš, Kryštof Prokeš, David Vícha, Adam Fabiánek, Adam Kuřímský, Vojtěch Ertl a nehrající Martin Kubiš (zraněn na trampolíně)

Fotografie z turnaje najdete ve fotogalerii a oblíbené bonusové video.

Kaučové: Skalp a Mejla

Výsledky:

Kunovice Otrokovice 6:6
Břeclav Ostrava 6:0
Otrokovice Lednice 4:6
Ostrava Kunovice 8:7
Otrokovice Břeclav 1:2
Lednice Ostrava 4:3
Ostrava Otrokovice 8:7
Kunovice Břeclav 4:10
Břeclav Lednice 3:1
Lednice Kunovice 4:0

Konečné pořadí:

1. Břeclav

2. Lednice

3. Ostrava

4.-5. Otrokovice, Kunovice


21.4.2013 Moravská liga žáků - 3. kolo (Lednice, um. plocha)

V pořadí třetí turnaj Moravské ligy žáků se uskutečnil za letního počasí na hřišti s umělým povrchem v Lednici. Tradičně se ho zúčastnilo 5 týmů. Žáci Snails v oslabené sestavě předváděli výkony na hranici svých možností, ale vyzrát na soupeře se jim bohužel nepodařilo. Postupně podlehli Lednici 2:10, Břeclavi, 2:12, Ostravě 1:4 a v posledním zápase Otrokovicím 4:7. Na nadhozu se představil Matyáš Kolůch a nově Martin Kubiš. Na pálce byli posilou Adam Fabiánek, Tadeáš Ondrůšek a i další hráči předvedli lepšící se výkony.

Hráči: Matyáš Kolůch, Martin Kubiš, Matěj Halík, Štěpán Horňák, Jakub Zábranský, Lucie Zedníková, Bára Bachanová, Patrik Macháň, Tadeáš Ondrůšek, Šimon Prokeš, David Vícha, Adam Fabiánek a nehrající Kryštof Prokeš (zraněn na kadetech)

Fotografie z turnaje najdete ve fotogalerii a tentokrát pro Vás máme i bonusové video, které nevědomky fotograf během zápasů natočil:-)

Kaučové: Skalp a Mejla


10.3.2013 Moravská liga žáků - 2. kolo (Sportovní hala v Kunovicích)

V neděli 10.3.2013 se ve Sportovní hale v Kunovicích uskutečnilo 2. kolo Moravské ligy žáků. Žáci Snails díky dvěma vítěztstvím obsadili konečné třetí místo.

V prvím zápase jsme soustředěným výkonem porazili Otrokovice. Vyrovnaná hra skončila výsledkem 3:1. Ve druhém zápase se podařilo udržet na uzdě pálkaře z Ostravy, obrana povolila pouze tři body a i přes dramatický závěr při obsazených plných metách jsme si již vítězství vzít nenechali. Ve třetím zápase proti Břeclavi se projevila vyzrálost soupeře. Do poslední směny jsme sice drželi slušný výsledek 2:6, ale finiš jejich pálkařů zastavil až bodový rozdíl. Zápas proti Lednici byl od začátku vyrovnaný. Žáci Snails se ujali vedení 2:0 o které přišly ve druhé směně (srovnáno na 2:2). Následně se sice podařilo opět skórovat, ale soupeř ihned v dohrávce směny vyrovnal. V poslední směně se našim prvním pálkařům v útoku prosadit nepodařilo, čehož žáci Lednice využili a v dohrávce zápasu po odpalu, dvou úspěšných krádežích a naší chybě v poli, zvítězili 4:3.

Na všech hráčích Kunovic jde vidět zlepšená hra díky zimní přípravě. Tradičně předvedl velmi dobrý výkon Adam Kuřimský, který se postaral celkem o 5 doběhů. Stálicemi, na které je spolehnutí, byli Kryštof Prokeš a Martin Kubiš. Za pochvalu pak stojí určitě výkon Adama Fabiánka a Štěpána Klimkovského. I na ostatních hráčích byl vidět zápal do hry, což kaučové hodnotí opět pozitivně a věříme, že podobný pocit měli i všichni diváci, kterým tímto děkujeme za účast a v neposlední řadě pak děkujeme také rozhodčím Marcelovi, Rosťovi, Márovi, Honzovi a Elíze.

Tabulka výsledků:

Týmy Snails Kunovice Kaspr Otrokovice Duhovka Břeclav Katalpa Ostrava Bulldogs Lednice Celkové pořadí
Snails Kunovice - 3:1 2:12 6:3 3:4 3
Kaspr Otrokovice 1:3 - 0:12 1:3 1:4 5
Duhovka Břeclav 12:2 12:0 - 10:0 3:9 2
Katalpa Ostrava 3:6 3:1 0:10 - 3:4 4
Bulldogs Lednice 4:3 4:1 9:3 4:3 - 1

Hráči:

Martin Kubiš, Adam Kuřímský, Kryštof Prokeš, Šimon Prokeš, Adam Fabiánek, Štěpán Horňák, Vojta Hönig, Filip Kružík, Štěpán Klimkovský, Barbora Bachanová, Lucie Zedníková, Patrik Macháň, David Vícha.

Fotografie z turnaje najdete ve fotogalerii.

Kaučové: Skalp a Mejla

Statistiky:

Hráč doběhy odpal (zisk 1 mety) odpal (zisk 2 mety) SO aut při odpalu HB - trefen nadhozem
Martin Kubiš 3 2 4
Kryštof Prokeš 3 3 3 3
Štěpán Horňák 1 1 3 1
Patrik Macháň 1 1 1 2
David Vícha 1 3 2 1
Adam Fabiánek 1 2 4 1
Štěpán Klimkovský 2 2 2 1
Šimon Prokeš 1 5
Lucie Zedníková 2 1
Barbora Bachanová 3 1
Adam Kuřimský 5 4 2 1 1
Filip Kružík 3 1
Vojta Honig 1 5


26.1.2013 Moravská liga žáků - 1. kolo (Halový turnaj v Lednici)

V sobotu 26.1.2013 se žáci zúčastnili prvního letošního halového turnaje v Lednici.

Během jednoho dne odehráli 4 zápasy. Ikdyž úspěch v podobě vítězství zaznamenali pouze v zápase proti Otrokovicím, jejich výkon vedoucí družstva Přemysl Skalp Vícha a Mejla Zedník hodnotí pozitivně. Na jednotlivých hráčích je vidět zlepšení a věříme, že se do budoucna dočkáme i více vyrovnaných zápasů se soupeři, kteří jsou na tom lépe věkově a nebo vzrůstově. Tým obsadil konečné 4. místo.

Zápasy:

Kunovice : Břeclav 3:9
Otrokovice : Kunovice 0:9
Kunovice : Ostrava 0:8
Lednice : Kunovice 6:2

Fotografie z akce najdete ve fotogalerii.

Hráči: Adam Kuřímský, Kryštof a Šimon Prokešovi, Martin Kubiš, Štěpán Horňák, David Vícha, Lucka Zedníková, Bára Bachanová, Matyáš Kolůch a náhradník Filip Vícha

ČSA - web

soutěže, turnaje, výsledky

ČESKÁ SOFTBALLOVÁ ASOCIACE
www.softball.cz
ČSA - soutěže, turnaje, výsledky
www.softball.cz/souteze
Partneři
kunovice zlin kovokon Dlouhodobá předpověď počasí
extraliga vzkazovna fotogalerie