8.5.2018 - Moravská liga žáků - Kunovice

Žáci absolvovali v úterý další turnaj Moravské ligy žáků tentokrát doma na Mlatevni.
Premiérově jsme postavili dva týmy! . Šneci se utkali mezi sebou (Yelow x Blue) s Břeclaví a Brnem. Turnaj ovládli oba týmy šneků, kteří tak obsadili první a druhé místo, kdy nepoznali porážku od soupeřů. Jen v bratrovražedném derby zvítězili Yelow.

Kompletní výsledky na webu ČSA.

Foto z turnaje.


15.4.2018 - Havlíčkův Brod, přípravné zápasy

Do Havl. Brodu jsme se vydali zjistit jak jsme na tom ve srovnání s extraligovými celky.

Tři zápasy, které nás měly čekat nám měli ukázat jak jsme se zlepšili/nezlepšili přes zimní přestávku.

První zápas jsme sice odehrály s Havl. Brod B, se kterými se budeme setkávat v 2.lize, ale i tak to byl pro nás cenný zápas. Na kopci začal Mates Zelík a dohazoval Šíma Joura. Zasloužená výhra 8:4. Také jsme zkoušeli kluky na různých postech, které budou hrávat jako alternativu k hlavním postům.

Hlavní a nejdůležitější zápas (jak se později ukázalo) byl zápas s Havl. Brod A. Oba nadhazovači ukazovali svou extra třídu (za nás Ondra Nemrava). Když už jsme se do pole dostali, tak jsme se neposunuli na domácí metu. Totéž jsme však nepovolali ani soupeři, když už odpálili, tak i těžké míče naše pole zahrálo na jistotu. Proto po uplynutí času 1 hodiny (5 směnám) nastoupil na řadu tiebrake. Hned v prvním jsme odskočili o 2 body, ale srovnat se podařilo i Hrochům. Rozhodnutí se tak odkládalo a až k téměř ke konci druhé hodiny hrací rozhodli hráči Hrochů a dotlačili vítězný bod ve čtvrté dohrávce. Hezký zápas, který jsme odehráli ukázal, že na tom nejsme tak špatně :-)

Díky prohře jsme hráli zápas o třetí místo s extraligovým Mostem, kterému jsme na pálce nic nepovolili a tak na poslední směnu za stavu 7:0 šel házet i náš junior Mates Hráček, i přes dva doběhy jsme si ukázali, že letos máme na čem stavět.

Nakonec jsme byli rádi, že jsme s Havl. Brodem prohráli a nehráli finále se Spectrumem, které s Havl. Brodem prohrálo, protože bychom dorazili určitě po půlnoci. I tak jsme dorazili mezi 22 hod - 23 hod.

Kluci díky

Sestava: Mates Zelinka, Matěj Hráček, Filip Vícha, David Jelínek, Kuba Beránek, Aleš Přibyl, Šíma Joura, Floriš Pavelka, Vojta Kalný, David Jelínek, Ondra Nemrava,

Trenéři:

Víchovci

Díky, řidičům a fanouškům - kterých bylo hodně .-)


Moravská liga - Břeclav 25.3.2018

První turnaj roku 2018 jsme odehráli v Břeclavi. Kluci chtěli, bojovali a hlavně po 6 měsících opět hráli...dlouhé čekání na zápasy skončilo a teď už to začne. Navíc jdeme po velikonocích trénovat ven a to je opět jiný softball - už se těšíme.

Soupeřem byla Břeclav a Brno. U Brna je opět zřetelný pokrok, který kluci udělali a i letos budou pro naše žáky v Moravské lize největšími soupeři.

Víme na čem pracovat a co zlepšovat, ale jinak spokojenost. Myslíme, že i početná enkláva rodičů, kteří vyrazili podpořit naše kluky, byla spokojena.

Trenéři spokojeni jsou!

Kluci hezký začátek sezóny!

Výsledky:

Snails x Břeclav - 8:0

Brno x Snails - 7:7

Sestava: Maty Hráček, Mates Zelík, Čiko Jančík, Kuba Beránek, Alda Přibyl, Jířa Halámek, Luky Bachan, Floriš Pavelka, Jelen Jelínek, Vojta Kalný, Ondra Nemrava, Jerry Joura.

Trenéři: Skalp, Ája, Zuzka

ČSA - web

soutěže, turnaje, výsledky

ČESKÁ SOFTBALLOVÁ ASOCIACE
www.softball.cz
ČSA - soutěže, turnaje, výsledky
www.softball.cz/souteze
Partneři
kunovice zlin kovokon Dlouhodobá předpověď počasí
extraliga vzkazovna fotogalerie