17.-18.9.2016 - 2. liga žákyň, Chomutov

Žákyně vyrazily ke svému poslednímu hracímu víkendu do dalekého Chomutova i přesto, že předpověď počasí nebyla úplně idylická. Což se také bohužel potvrdilo. Déšť, déšť a zase déšť se podepsal na tom, že se nakonec v neděli ráno celý turnaj ukončil. Pojďme ale nahlídnout do herní deštivé soboty.

Prvním soupeřem nám byl tým z Blanska. Věděli jsme, že ho musíme porazit, pakliže chceme bojovat o „medajle“. Nasazujeme to nejlepší – Báru na nadhozu s Luckou na kečrovi. Bohužel chybí Kája na spojce - jako třetí do již spolehlivé osy. Nasazujeme tam tedy Vendu. Zbytek postů slušně pokrývají mladé, leč již zkušené žákyně. Vše šlape jak má, a až na pár drobných chyb se nám daří držet soupeře daleko od skórovací pozice, zatímco my přidáváme soustředěně bodík po bodíku. Před dohrávkou soupeře se spouští vydatný déšť a zápas je po chvíli přerušen pro nezpůsobilost hřiště. Po delším čekání, úpravě hřiště, jdeme tedy ubránit náš ještě dvoubodový náskok. Bohužel začíná opět hustě pršet. Snahou organizátorů je ovšem zápas odehrát, a tak hrajeme. Balony kloužou, ikdyž je těsně před nadhozem pečlivě utíráme. Na řadu tedy přicházejí tossy. A to se nám stává osudným. Soupeřky se štěstím posílají balony do zadního pole a postupně obsazují mety. Až když stáhnou vyrovnávací bod, daří se nám zahrát poslední aut. Jdeme tedy do tiebreaku. Běžce ze dvojky sice stahujeme, ale jelikož nejsme schopni dobře trefit balon z tossu, končíme rozehru jen s jedním bodem. Soupeř trpělivě vyčkává na toss, což není s mokrým balonem složité a ikdyž balony posílá jen do vnitřního pole, hodně s nimi bojujeme. Vyrovnávací bod stahují poměrně hladce a obsazují mety, jelikož si hlídáme vítězný doběh. Nakonec se nám daří zahrát dva auty, aniž by soupeř skóroval. To se mu podaří po naší následné chybě v poli - nechycený aut z luftu a soupeř dobíhá. Krásný zápas, snaha všech, skóre 3:4. Obrovská škoda deště, který se spustil v nevhodnou dobu - jinak byl zápas náš. Ale i to je sport.

Další zápas proti domácímu Chomutovu a favoritovi na celkové vítězství se opět odkládá pro nezpůsobilost a následnou úpravu hřiště. Přestává dokonce i pršet a tak se jde po dvou hodinách opět hrát. Na prkno jde Zuzka s kečrem Sabčou a zkušeným vnitřním polem, což se ukázalo jako zbytečné, jelikož soupeř posílal odpaly z tossu až k plotu. Za zmínku ovšem stojí to, že netrefili jediný strike, který jim Zuzka nabídla. My se v útoku na svižně házející soupeřku vůbec nechytáme a tak je zápas velmi jednoznačný. Po druhé směně začíná opět hustě pršet. Hrajeme. Po třetí směně zápas končíme za stavu 0:9, opět pro nezpůsobilost. Třetí náš zápas proti Merklínu se odkládá na nedělní ráno. Dešťové vyhlídky nejsou ovšem dobré, což se potvrzuje a v neděli ráno je celý turnaj zrušen, neboť z vnitřního pole se stává přes noc vodní hladina. Škoda, že jsme si nemohli poslední turnaj více užít.

Sestava: Bára, Lucka, Venda, Zuzka, Klára, Julča, Emča, Natka, Žanda, Terka, Sabča

Trenéři: Mejla, Helča

Šoféři, fanoušci, společníci: Michal, Zdena, Ríša

Celkově se žákyně tedy umístili na 6.místě (z 11.týmů). Všem, kteří se na zdárném průběhu letošní sezony podíleli, především pak rodičům – řidičům, děkujeme.

V příštím roce opouští řady žákyň Lucka, Bára a Venda, které přecházejí do kadetek. Musíme tedy přes zimu trochu zamakat, abychom jejich odchod dokázali nahradit. Víme, že trénink se vyplácí a tak věříme, že účast na něm bude velká, a s obrovským nasazením zdokonalit se. Máme na to!

Fotografie zde.


24.-26.7.2016 Little league - Kutno, Polsko

Naše žákyně (Ali, Bára, Lucka, Magda a Venda), společně s Ostravskými hráčkami obsadily na Euroafrické kvalifikaci Little league 3. místo a získaly cenné zkušenosti.

Fotografie zde.


Castions dele Mura - turnaj v Itálii

Naše žákyně (Barbora Bachanová, Vendula Šestáková) a kadetky (Kateřina Hlaváčková, Marie Anna Stejskalová a Barbora Maršálková) doplnily tým Arrows Ostrava a na turnaji v Castions dele Mura v Itálii vybojovaly zlaté U13 a stříbrné U16 medaile. Více o tomto úspěchu se můžete dočíst v článku od Pavel Burkovič - http://arrows.cz/…/clanky-klub/2625-veleuspesne-tazeni-arro…


11.-12.6.2016 - 2. liga žákyň, Havlíčkův Brod

O víkendu žákyně vyrazily na 4. turnaj 2.ligy žákyň, tentokrát do Havlíčkova Brodu. Celkem 11 zúčastněných týmů bylo rozděleno do dvou základních skupin. Čekalo nás tak 5 zápasů jen v základní části, z čehož 3 v sobotu a 2 v neděli. Holky předváděly od začátku skvělý výkon, jak v obraně, tak především v útoku, kdy pro ně nebyla překážkou žádná z nadhazovaček, včetně svižně házející nadhazovačky vedoucích Eagles. Postupně jsme tedy soustředěnou hrou porazili tým Dvora Králové 17:1, domácí tým 15:4 a již zmíněný tým Eagles 11:5. V neděli jsme si pak připsali skalp Blanska, kdy jsme polevili v jedné směně a dovolili soupeři stáhnout náskok z 5:0 na konečných 5:4 a proměnit tak v závěru zápas v drama, ikdyž s dohrávkou v kapse. :-) Dohra skupiny s týmem Trnavy nás vítězstvím 17:1 ukotvila na první příčce naší skupiny. Čekal nás tak druhý nejlepší tým ze skupiny druhé, Trhové Sviny. Výhra 6:1 nás poslala do finále, které si zasloužily také hráčky Eagles, když porazily ve vyrovnaném zápase prvního z druhé skupiny, Chomutov. A tak nás čekala, již v pozdních večerních hodinách (po čtyřech zápasech), odveta. A pro oči softbalu znalých, se povedla! Ikdyž se v nervydrásajícím, emočně vypjatém zápase na obou stranách, až v dohrávce tiebreaku na dva auty nakonec radovaly z vítězství 4:3 soupeřky, patří holkám obrovské uznání a náš obdiv. Byl to zápas bez chyb, se spoustou odpalů, krásných zákroků, rychlých nadhozů, slz, bojovnosti a úsilí. Cítili jsme, že to mohlo určitě dopadnout i v náš prospěch, a tak následné zklamání nebralo konce. Odjížděli jsme však s uznáním a respektem všech zúčastněných. Tak snad příště, holky! :-)

Ve vnitřním poli si odbyly své premiéry i nejmladší holky, které se zhostily svých postů důstojně a také na pálce se dokázaly prosazovat. Pochvalu však zaslouží tentokrát absolutně všechny, především pak za finálový zápas, neboť z nich, při již značné únavě, čišilo neuvěřitelné úsilí zahrát každý balon, odpálit každý dobře ložený míč a především pak hmatatelná touha vyhrát.

Sestava: Lucka, Bára, Vendy, Ali, Zuzka, Kája, Julča, Natka, Žanda, Klára, Sába, Lucija

Trenéři: Mejla, Helča

Řidiči, fans a pomocníci všeho druhu: Michal, Roman, Petra, Vlaďka a veškerá podpora na dálku – díky všem!

Fotografie z tunaje zde.

Kompletní výsledky na webu ČSA.


28.-29.5.2016 Little league - národní kvalifikace, Kostelec nad Orlicí

Naše 4 dívky, přihlášené do projektu Little league, utvořily společně s hráčkami z Ostravy tým (East team) a absolvovaly o víkendu v Kostelci nad Orlicí národní kvalifikaci. Do této postoupil ještě tým složený z dívek z pražských klubů a dívek z Chomutova (Northwest team). Systém na dva vítězné zápasy dával každému z týmů šanci postoupit na Euroafrickou kvalifikaci již v sobotu, jelikož byly na programu dva zápasy v sobotu a případný třetí na neděli.

Pro nás turnaj začal již v pátek, kdy děvčata absolvovala společný trénink, aby se sehrála a lépe poznala. Počasí turnaji přálo a tak jsme zažili první letní turnaj. První sobotní zápas trval dvě a půl hodiny a skóre se neustále přelévalo z jedné strany na druhou, až se nám v páté směně podařilo výrazněji odskočit. Zápas se tak mohl jevit jako rozhodnutý. To se ovšem nestalo a ani vedení o šest bodů bohužel nestačilo, a soupeř náramně zápas otočil na svou stranu. Prohra mrzela, ale rozhodně jsme chtěli urvat druhý zápas. A to se podařilo! Ve velmi podobném, nervydrásajícím a ještě méně uvěřitelném zápase, kdy šly holky do dohrávky poslední směny za nepříznivého stavu 6:12 a dokonce se dvěma auty na kontě, nehodily flintu do žita, zabraly a konečně se začaly prosazovat na svižně házející nadhazovačku soupeře. Obrana začala chybovat, a tak jsme soustředěnou a cílenou hrou začali postupně sbírat bod po bodu. Až na neuvěřitelných a potřebných 7 bodů, což zápas ukončilo v náš prospěch! Rozhodující zápas tak čekal oba týmy v neděli, kdy mohli diváci vidět opravdu krásný a opět vyrovnaný zápas. Spousty odpalů a pěkných zákroků v obraně z obou stran. Nikdo nemohl tipovat vítěze. Skóre se, jak jinak, neustále přelévalo a tak jsme vstupovali do dohrávky poslední směny s jednobofovým mankem. Tentokrát nepochybujeme, že potřebné body stáhneme. Holky jsou psychicky odolné, což dokázaly předchozí den, a tak opět strhávají zápas na svou stranu! Tím si zasluhují účast na Euroafrické kvalifikaci konané koncem července v Polsku. Vítěz této pak odlétá v srpnu na vyvrcholení celého projektu do Ameriky, což nás zavazuje ke zvýšené přípravě, kterou je potřeba nominovaným hráčkám naordinovat, abychom odjížděli co nejlépe připraveni.

Co se pak týče „našeho týmu East“, holky si padly do oka a vše v týmu, vedeném hlavním kaučem Pavlem Burkovičem (Ostrava), druhým kaučem Milanem Zedníkem, s pomocí Radky Alraumové(Ostrava), šlapalo jak mělo. A určitě také proto se holky v kritické situaci dokázaly semknout a táhnout za jeden provaz (a to i v situacích, kdy se zrovna moc nedařilo). Velká gratulace a klobouček! Nutno ovšem pochválit i hráčky soupeře, které byly velmi důstojnými soupeřkami a postaraly se tak o divácky atraktivní podívanou.

Také naše kadetka Eliška Oherová, která se jako jediná do projektu starších hráček Little league Junior přihlásila, bojovala se svým týmem na národní kvalifikaci o účast na Euroafrickém turnaji konaném v Praze. Bohužel se jim nedařilo jako žákyním a tak pro ni účast v projektu Little League letos končí.

Sestava: Bára Bachanová, Lucka Zedníková, Venda Šestáková, Ali Pavlová, Burkovičová Marina, Smetanová Julie, Miškářová Karolína, Papoušková Eva, Havrlantová Kateřina, Kovalská Karolína, Stuchlíková Adéla

Trenéři: Pavel, Mejla, Radka

Naši řidiči a fanoušci: Michal, Helča, Zuzanka

Fotografie z turnaje zde.

Kompletní výsledky najdete na webu ČSA tady.


30.4.-1.5.2016 - 2. liga žákyň, Dvůr Králové nad Labem

2. turnaj 2.ligy žákyň byl v režii Dvora Králové nad Labem. Naštěstí nám pořadatel vyšel vstříc a mohli jsme vyrazit až v sobotu ráno. Cesta byla dlouhá, ale počasí tentokrát slibovalo pěkný víkend. Hrálo se opět systémem dvou skupin, přičemž v té naší figuroval tým Eagles (který nakonec skupinu vyhrál), tým domácího Dvora, a Blansko.

První zápas s domácími a s Bárou na nadhozu jsme vyhráli 6:3. První, povinná, výhra na světě. Eagles je tým z jiného soudku a tak Báru šetříme na další zápas, který by nás „kopnul“ do bojů o medaile. Nakonec si s Eagles poradila Zuzka na nadhozu a s Žandou na kečrovi v poměru 7:5 pro Eagles. Třetí sobotní zápas tedy musíme vyhrát, chceme-li výš. A my chceme. Tudíž opět Bára na prkně a Blansko porážíme 10:5. Jako druhý tým ve skupině nás tak čeká v neděli boj o finále – s výhercem druhé skupiny - Chomutovem. Ještě jsme s nimi nehráli. Vsázíme tedy znovu na Báru na nadhozu. Také Chomutov to myslí s finále vážně a vytahuje svižně házející nadhazovačku. Bohužel i přesto, že se trefujeme, zkušené a neprůstřelné pole veškerý náš útok likviduje. Naše obrana tak bezchybná není, a tak soupeř směnu po směně odskakuje na konečných 5:1. Nicméně stydět se nemusíme (Chomutov nakonec celý turnaj opět vyhrál). Soustředíme se tedy na třetí místo proti Joudrs B. Zuzka se na prkně snažila, dokonce si připsala i SO, ale na soupeře slušných herních kvalit to nestačilo. Cíleně sbírali bod po bodu. My, ač jsme se drželi vždy v dostřelu, a v dohrávce jsme ještě zatlačili a na dva auty stáhli tři body, z vítězství se nakonec radoval soupeř. Prohra 7:10 tak znamenala konečné čtvrté místo turnaje, ale poskočení v celkové tabulce 2.ligy z 9. místa na místo 5. Snad budeme příště ještě lepší!

Nutno tentokrát pochválit především Lucku, která odkečrovala čtyři zápasy z pěti a v posledním zápase zaznamenala, i prozatím životní, trojmetový odpal (který uznale pochválil i soupeř - moc jich takových přímo z nadhozu vidět v turnaji není). Jistotou na prkně pak byla již tradičně dobře házející opora týmu, Bára. Na holkách je pak vidět turnaj od turnaje zlepšení, získávají jistotu, prosazují se i na svižné nadhozy, a u těch mladších a méně vyhranějších začínají přicházet i první odpaly. Také pohyb v obraně je již téměř takový, jaký si trenéři představují. Bohužel základní sestavě pořád chybí hráčky, které se z různých důvodů nemůžou zúčastnit a následná improvizace a kombinace různých sestav není úplně ideální. I proto věříme, že když se konečně poštěstí a sejdeme se v plném základu, skončíme mnohem výše. Se čtvrtým místem na tomto turnaji jsme jako trenéři spokojeni – slušná hra, dámy!

Sestava: Bára, Lucka, Venda, Klára, Zuzka, Žanda, Natka, Štěpka, Kiki a Elza

Trenéři: Mejla, Helča

Řidiči: Zdena, Jirka (díky za pevné nervy při jízdě)

Kompletní výsledky na webu ČSA

Fotografie z turnaje zde.


16.-17.4.2016 - 2. liga žákyň, Hluboká nad Vltavou

O víkendu se rozjela 2.ceslostátní liga žákyň. První kolo se konalo v Hluboké nad Vltavou. Kvůli velké dojezdové vzdálenosti jsme byli nuceni odcestovat již v pátek a spánek nespánek v tělocvičně s ostatními týmy se nejspíš projevil i na sobotních výkonech. Nic, kromě prvního zápasu s Eagles, se nám nedařilo. Síly rychle ubývaly a hřiště B, na kterém jsme odehráli celou sobotu (čtyři zápasy), a vlastně i neděli, nebylo z těch kvalitnějších - hrálo se na louce a míče po nadhozech zůstávaly zamotané pod sítí provizorního backstopu, což na kvalitě hry moc nepřidalo. Mety – staré dobré „hadráky“ se, nejenom nám, staly osudnými v podobě zranění. Hned v úvodním, dobře rozehraném zápase proti Eagles, se nám na došlapu první mety zranila Mity. A bohužel do dalších zápasů už nenastoupila – její kotník si vyžádá delší léčení. Absence zkušené hráčky se bohužel podepsala i na výsledcích, kdy nám nechybělo moc a výsledky by byly veseljší.

Eagles : Snails 3:2

Hrajeme s Bárou na nadhozu. Eagles nasazují taky svoji jedničku. Oba týmy udržely nulu na svém kontě až do 3. směny. V té nejdříve získáváme 2 body a útok zakončujeme smolným tvrdým linedrivem do rukavice nadhazovačky při plně obsazených metách. Eagles kontrují nejdříve po HB a následném odpalu na 8. Poté jsme při jednom autu bohužel nadvakrát neubránili běžce ze 3. mety. Je ale potřeba dodat, že se v obou případech jednalo o těsné a pro diváka líbivé situace.

Snails : Merklín 5:9

Zápas jsme odehráli se Zuzkou na nadhozu a premiérově taky Žandou na kečrovi. Útoku není co vytknout. Pole však nadhozu s kečrem nepomohlo, tak jak by bylo potřeba, a díky chybám v poli a několika nechyceným i nechytatelným nadhozům jsme soupeři dopomohli k vítězství.

Kunovice : Trhové sviny 4:5

Další vyrovnaný zápas napínavý až do konce jsme odehráli s Trhovými Svinami. O vítězství soupeře rozhodla soupeřova zkušená spojka, která v poli zahrála asi polovinu autů a v útoku nám na odpal z tossu odpálila dvoubodový homerun. V dohrávce jsme sice stáhli na rozdíl jediného bodu a obsadili ještě druhou metu, ale na obrat to již nestačilo.

Blansko : Kunovice 10:4

Poslední zápas v sobotu byl jako přes kopírák podobný zápasu s Merklínem. Osa Zuzka s Žandou, spousta odpalů a zákroků v poli. Na naší straně bohužel více chyb a menší útočná síla.

Dvůr Králové n. Labem : Snails 1:11

Díky čtyřem sobotním prohrám nás v neděli čekal jediný zápas o 9. místo. Soupeřem nám byl Dvůr Králové nad Labem. Jak šlo vypozorovat již v sobotu, druhá skupina byla herně slabší, což se projevilo v zápasech o umístění, kdy tyto zápasy kromě finále ovládly vždy rozdílem týmy z naší sobotní skupiny. Zápas výborně odházela Bára a na slabší soupeřův nadhoz se postupně prosadily všechny naše hráčky.

Celkově se nám turnaj nevyvedl. Odhalil slabiny, na kterých je potřeba pracovat. Jediným pozitivem bylo zapracování mladých hráček, které k nám na podzim přišly z T-ballu a hráček nově příchozích. Žanda statečně odkečrovala dva zápasy, a když na sobě bude makat (což post kečra a nadhozu vyžaduje), bude již brzy velmi platnou hráčkou. Společně s Natkou, Kiky, Julčou a Štěpánkou získala cenné zkušenosti a všechny postupně "nasávají“ pravidla. Zlepšení je od podzimu znatelné. Pochvalu zaslouží taky dobře házející Bára, ale především také premiérově házející Zuzka, která si připsala na svůj účet celé dva zápasy – též příslib do budoucna.

Celou tabulku výsledků najdete na webu ČSA - zde.

Sestava: Mity, Bára, Lucka, Ali, Venda, Žanda, Zuzka, Julča, Štěpka, Natka, Kiky

Trenéři: Mejla, Helča

Autaři: Michal, Zdena

Fotografie najdete zde.


26.3.2016 Little league - 3. turnaj, Arrows Ostrava

O víkendu proběho v Ostravě poslední kolo základní části seriálu Little league. Ač nebylo typicky jarní počasí, vše se odehrálo již venku. V úvodním zápase byl znát ještě na výkonu přechod z haly na "nerovný" venkovní terén. V druhém a třetím zápase jsme postupně nabírali na jistotě, a náš výkon v obraně rostl. Bohužel v útoku nám scházely síly a odpaly (až na vyjímky) lítaly jen do vnitřního pole. I přesto, že jsme prohráli všechny zápasy a i celkově se nám během hracích dnů moc nevedlo, myslím, že byl tento projekt velkým přínosem pro všechny zúčastněné. Cenné minuty strávené hrou se určitě zúročí v budoucnu, což už je na některých mladých hráčkách i vidět. V neposlední řadě je potřeba připomenout, že pro několik našich hráček tímto LL nekončí. Naopak - budou ladit formu na národní kvalifikaci, která se uskuteční 28.-29.5.2016 v Kostelci nad Orlicí. Společně s hráčkama z Ostravy se v jednom týmu poperou o účast na Euroafrické kvalifikaci, která se bude hrát v Polsku 5.-29.7.2016. Vítěz pak odcestuje v srpnu na vyvrcholení této akce až do Ameriky. Držme jim palce!

Víkendová účast našich hráček: Lucka, Bára, Venda, Klára, Zuzka, Magda, Julča, Žanda

Kaučové: Mejla, Helča + Olga

Fotografie z turnaje zde.


27.-28.2.2016 Little league - 2. turnaj, Veselí nad Moravou

Poslední únorový víkend se v prostorech Sportovní haly Vesbyt a přilehlé obchodní akademie ve Veselí nad Moravou uskutečnil druhý turnaj Little league kategorie Major a Junior pro regiony Northeast, East a South.

Stejně jako při prvním kole byl systém turnaje nastaven formou zápasů každý s každým 2x. V týmech se opět propojily hráčky z různých klubů a na všech byla znatelná chuť hrát a zahrát co nejlépe. K vidění bylo několik krásných zákroků a odpalů. Nově byla zařazena možnost odpálit homerun, což bylo pro některé hráčky velkou motivací a některé si dokázali cíl splnit:

Potěšením určitě bylo, že tento HR odpálila i naše hráčka - Ali, které tímto k prvnímu halovému homerunu gratulujeme:-) Jen houšť!

Všichni rodiče a fanoušci, kteří se přes víkend ve sportovní hale zastavili, ocenili jistě nejen homeruny, ale celkově hru našich holek, na kterých je od minulého roku jednoznačně vidět zlepšení, větší přehled ve hře a bojovnost. Každým turnajem holky nabírají zkušenosti a postupně je zúročují.

Celý turnaj proběhl tradičně v přátelské atmosféře a jak se na náš klub patří, tak i s řádnou organizací, za kterou všem našim členům děkujeme. Zejména za pomoc s rozhodováním zápasů, přípravou a úklidem hřiště a taky se zajištěním bufetu.

Hráčky: Bára, Vendy, Ali, Kiki, Žanda, Natka, Magda, Zuzka, Klára, Julča, Elza a stále ještě dlaha Lucka

Pomocníci: Křivin, Berry, Lulu, Kotas, Sába, Eliška, Denisa, Terka, Šárka a spol. - děkujeme

Fotografie z turnaje najdete zde.

Helča


30.-31.1.2016 Little league - 1. turnaj, Trutnov

12 našich žákyň se letos zapojilo do celosvětového projektu Little league. Společně s ostatními holkami z dalších krajů -- Jihomoravského, Moravskoslezského, Olomouckého, Pardubického a Královéhradeckého se rozdělily v základní části na čtyři týmy, které proti sobě odehrají 3 víkendové turnaje. Výběr z oblastí pak postoupí na celorepublikové finále.

Little league - 1. turnaj v Trutnově - FOTO

Jana Klempířová, Prezident Junior League o provním turnaji napsala:

O víkendu se rozeběhl projekt LITTLE LEAGUE v kategorii JUNIOR pro regiony NORTHEAST, EAST a SOUTH. 1. série utkání proběhla v Trutnově.

Celý víkend 30. a 31. ledna patřil v trutnovské hale ZŠ Rudolfa Frimla softballu. Sešly se tři oblasti, aby sehrály první sérii utkání základní části Little League. Kategorie Major postavila čtyři týmy a kategorie Junior tři týmy. Výsledky zápasů nejsou důležité, protože se podařilo to, o čem v celém projektu jde. Propojit týmy a hráčky, které spolu nehrají a nemají šanci se třeba ani potkat. Dokonce proběhly v neděli odpoledne slzy, ale naštěstí jen proto, že turnaj končí a že se odjíždí domů. To je samozřejmě známka toho, že se turnaj vydařil a splnil vše, co měl. Nejhezčí a nejvíc napínavé byly zápasy kategorie Major, kterým fandilo i mnoho rodičů, prarodičů, tetiček, strýčků a dalších přátel. Další turnaj pořádají Kunovice 27.-28. února a 28.-29. března vyrážejí všichni do Ostravy.

Velké poděkování patří všem dobrovolníkům, kteří se zhostili skvěle svých funkcí a nutno pochválit improvizovaný bufet, který se perfektně postaral o hladové krky.

ČSA - web

soutěže, turnaje, výsledky

ČESKÁ SOFTBALLOVÁ ASOCIACE
www.softball.cz
ČSA - soutěže, turnaje, výsledky
www.softball.cz/souteze
Partneři
kunovice zlin kovokon Dlouhodobá předpověď počasí
extraliga vzkazovna fotogalerie