20.-21.06.2020 - Open pohár žákyň - Brno

I přes propršené dny a špatnou předpověď, jsme se na turnaj moc těšili. Já byla ta pozitivnější a díky mým úporným myšlenkám směrem k Brnu se turnaj nakonec konal – néé vtip 😊 Všichni byli pozitivní 😊

Odjeli jsme v sobotu ráno dle plánu a díky skvělé komunikaci přes bíle sluchátko na zeleném pozadí, jsme věděli, že hrát se bude za každou cenu, i když s malým zpožděním.

Cestou pršelo celkem dost a proběhlo pár hovorů kolem turnaje, a nakonec nám byl start posunut asi o cca 3hodiny (vysoušení hřiště atd.). Začínat jsme měli ve 12:30 a tak jsme zvolnili a stavili se na kafíčko. Během čekací doby jsme se stihli i ubytovat a omrknout soupeřky.

V průběhu celého turnaje nám pršelo, nepršelo anebo mrholilo. Soupeřky byly po většinou víc jak hlavu větší než naše 2009+2010, ale i přesto si myslím, že jsme obstáli. Více se švihalo, než stálo a holky se moc snažily. Kontaktů a odpalů na nadhoz bylo dost.

Nadhoz jsme střídali, jak se dalo a musím říct, že ten je naše plus. Holky jsou si rovnocenné a každá má své velké plusy. Kečírky máme také kvalitní. V poli bylo pár krásných zákroků, ale i zbytečných hodů. Prostě klasika. Každý z těch zápasů jsme mohli vyhrát… mít jen o kousek víc zkušeností a možností. Jelo nás deset a z těch deseti, byla polovina holek s malým počtem startů na opravdový nadhoz 😊 Nutno ale podotknout, že to vynahradily zkušenosti dlouholeté přípravy jak t-ball tak i coachball 😊.

Prostě jsme se s tím vším dohromady poprali a turnaj si užili.

Chtěla bych holky moc pochválit, že si na nic nestěžovaly. Hráli jsme 3 zápasy po sobě a byl to celkem záhul. Mezi 2 a 3 zápasem si holky daly ještě Clash of Skills. Naše malučké večer padaly na huby a ty větší kočky to měly podobně.

Starší podrží mládí teď a mládí jim to pak vrátí až se jednou zase spojí…třeba u Křivina v Áčku 😊

Nedělní zápasy byly pro nepřízeň a propršenou noc zrušeny, a tak jsme jeli domů.

Já si navíc chválím organizaci turnaje. My oba – já a hlavní gauč Berry.

Sportu zdar!

Výsledky turnaje na webu ČSA

Sestava:

Lea Friedlovic, Terka Lučnejch, Natka Včelicovic, Amanda Niki Schwarzovic, Libuš Oherovic, Aduš Víchovic, Johča Beránkovic, Kiki Miklednovic, Sofča Šuranských, Danča Kostílkovic

P.S. Jako dost dobrou navigaci se vyplatí vzít s sebou Janu Šuranskejch :D :D. Néé Jani díky za vše :*. Díky i rodině Kostílkovic 😊

Foto z turnaje zde

ČSA - web

soutěže, turnaje, výsledky

ČESKÁ SOFTBALLOVÁ ASOCIACE
www.softball.cz
ČSA - soutěže, turnaje, výsledky
www.softball.cz/souteze
Partneři
kunovice zlin kovokon Dlouhodobá předpověď počasí
extraliga vzkazovna fotogalerie