23.-24.9.2017 - mezidivizní turnaj v Ostravě - NEODEHRÁNO

Závěrečný turnaj 3. ligy žen byl z důvodu nehratelnosti hřiště přeložen na termín 14. - 15. 10. 2017. Místo konání zatím není stanoveno.


2.-3.9.2017 - ženy B na turnaji v Blansku

Nezájem o hru od krasavice z Dekáče

Víkend 2. – 3. 9. 2017 v Blansku byl pro ženy B krátký a v tomto duchu se nese i tento záznam. Krátký, výstižný.

Tímto umístěním jsme nám, ženy, zajistily 1. místo ve východní divizi a tím i postup do finálového turnaje v Ostravě. Díky všem, které se na tomto důležitém střípku do skládačky sezony 2017 podílely: Kačka, Lulu, Maruš, Mari, Venda, Helča, Blažena, Švédiš, Babu, Huba Buba krasavica z Dekáče, nehrající koučující Bára a na neděli připravená Kája.

Spešl poděkování patří Jidříškovi za dopravu a nejen to! Děkujeme moc.

Úřednica


24.-25.6.2017 - ženy B na Mlatevni

Ženy B dostaly možnost pořádat doma turnaj 3. ČSLŽ. Vše, co se událo na Mlatevni poslední víkend, se těžko popisuje článkem. To prostě musel člověk zažít.

VÍTĚZÍME. NA DOMÁCÍM TURNAJI BEREME 1. MÍSTO.

Velká děkovačka fanouškům a divákům, organizátorům a rozhodčím. DÍKY, DÍKY, DÍKY. BEZ VÁS BYSME TO NEDALY!!!!!!!

Nebyl to jen a pouze turnaj 3. ČSLŽ. Výjimečnost celého víkendu byla také v tom, že všichni rozhodčí se vzdali finanční odměny za pískání. Další obnos vybraly mezi sebou samotné hráčky.Penízky byly věnované Lukáškovi v rámci výzvy „Podané ruce Lukáškovi“, který onemocněl akutní leukémií. V jeho boji mu držíme pěsti. A rozhodčím moc děkujeme.

Úřednica

Fotografie zde.

Kompletní výsledky na webu ČSA.


27.-28.5.2017 - záloha žen Kunovic v Praze na Tempu

Ženy B vyrazily ke svému prvnímu turnaji letošní sezony do Prahy na Tempo. Předpověď počasí slibovala krásný víkend. A taky že jo. Léto. Trošku bloudíme a objíždíme Prahu. Dorazíme tak akorát na převlečení a pár hodů. První zápas Tempo C. Na to, že některé nasadily rukavici poprvé od finálového turnaje, zas ten výkon tak marný nebyl. Sice prohráváme, ale zápas oku pohledný. Rozehrály jsme se a v dalším klání to natřeme Radotínu. Rychle sbalit a hurá na Krč fandit ženám A. Malé zklamání prožijeme, když nevidíme házet „černošku z Kunovic“, ale vítězství nás těší. Zažijeme i humornou chvilku na tribuně. Dorážíme ještě v dresech. Družstvo A nastoupilo do zápasu taktéž v modrých dresech a navíc tentokrát i kraťasech. Trošku komická situace pro místní diváky. Podáme vysvětlení, kdo jsme my a kdo na hřišti. Prostě ZÁLOHA KUNOVIC. Po zápase se rozloučíme s A a odjíždíme na ubytko do Černošic. Opět trošku kufrujeme. Ale jen decentně. Rychlá sprcha a jdeme na večeři. A tady se zrodí velké plány, na kterých vyšíváme ještě i na pokoji.

Ráno brzký budíček, nákup snídaně a odjíždíme zpět na hřiště. První zápas proti Tempu B vyhráváme. Následuje naše oblíbené Arrows. I když prohráváme, zápas je vyrovnaný. Na druhém hřišti NEČEKANĚ prohrává Tempo C s Radotínem. A tak zápasy o konečné pořadí se hrají v trošku jiném složení, než se čekalo. O první místo hraje Tempo C s Radotínem, o třetí místo opět my s Arrows. Pouze si tedy vyměníme hřiště a hrajeme znovu se stejným soupeřem. Trošku zklamání. Říká se, že kdo nechce vyhrát, nevyhraje. A to se tady potvrdilo. Nic nenaděláme. V totálním parnu nastupujeme z posledních sil znovu proti Arrows. Snad už to ani nebyl softball. Možná spíš boj o přežití.

Přežily jsme. Končíme s bramborou. Ale co. HLAVNĚ, ŽE NAD Vermilem, Kačkou S, Kačkou H, Švédiš, Yvett, Kožakem, Cigoškou, Vendy, Babu, Blaženou, Bárou, Bundou, Kájou BDĚL LEOŠ.

Děkujeme za vzdálenou podporu. A příště, příště už nás přijďte podpořit skutečně, fyzicky. Těšíme se na všechny DOMA 24. – 25. 6. 2017.

Úřednica

ČSA - web

soutěže, turnaje, výsledky

ČESKÁ SOFTBALLOVÁ ASOCIACE
www.softball.cz
ČSA - soutěže, turnaje, výsledky
www.softball.cz/souteze
www.softball.cz www.nadacesynot.cz www.mesto-kunovice.cz www.kr-zlinsky.cz Dlouhodobá předpověď počasí
extraliga vzkazovna fotogalerie