Související zápasy

Snails Kunovice

Ženy B se ve 3. lize představily v Pardubicích

Ženy B hrály 3. ligu o víkendu v Pardubicích. Zápasy byly výživné... a ubytování... all exclusive..

Jedeme na teambuilding

Aj tak by se mohl titulovat další výjezd ženského béčka, protože cíl jsou Pardubice. Sjíždíme se z různých koutů, takže sraz až na místě. První zápas začínáme proti Spectru. Výborná hra. V dohrávce dáme šňůru 7 bodů, jako skvělé, žel aspoň na prodloužení jsme potřebovaly 8. Bereme prohru 15:16. Hned naskakujeme do dalšího zápasu s Hradcem Králové. A tady se tiebreak rozehraje, bo zápas končí 2:2 po standardní hrací době. Podaří se nám dotlačit 2 body, soupeřky 3. Do večírku odcházíme s druhou těsnou prohrou. Vydáváme se směr ubykace a poklidná pártoška může začít.

První nedělní utkání s Blanskem je mimo naše síly. Prohráváme 2:10. Proti domácím Pardubicím začínáme dobře, držíme si slušný náskok 8 bodů ve vedení, než přijde směna, která se snad ani nedá nazvat „démel směna“. Je to cosi, co jsme ještě neviděly, nezažily a jeden by řekl, že za 1 směnu se toho snad ani tolik stát nemůže. Ale jooo, u nás jo. V prapodivném časovém tlaku a shonu soupeřek se zápas rozehraje do další směny, kde přijdeme o 2 bodové vedení a v dohrávce už nezvládneme přidat potřebný počet bodů. Takže za 4) prohra. Ale tato byla jen minutová.

Co je podstatné? Téměř bez újmy jsme zvládly další víkend. A co je topka? Švédka si plácla s rozhodčím.

Děkujeme domácím Pasos za organizaci turnaje.

Díky všem hvězdám, které stále září: Nikča, Bára, Dáška, Speedy, Zuzka, Jíťa, Švédiš, Marťaska, Lucka, Míša, Kaša, Boris.