SNAILS NEWSLETTER

Slovo předsedy

Vážení sportovní a především softballový přátelé. V Uherském Hradišti je sice v plném proudu Letní filmová škola, ale dovolujeme si Vás vyrušit z filmového rozjímání několika softballovými informacemi. A jsou to informace veskrze příjemné. S radostí mohu konstatovat, že se významně rozrostla sbírka reprezentačních medailí na krcích Šneků a především Šnečic. A to o řádnou porcí 6 ks. Nejprve přivezly dvě stříbrné medaile z Bulharska reprezentantky do 22 let. A minulý týden z Holandska dorazily 4 historicky první zlata v kategorii juniorek. Těšte se s námi. Je to úspěch celého Snails a odměna za dlouhodobou práci.

Šnečice mají evropské stříbro s reprezentací do 22 let

Softbalistky Eliška Mlýnková a Tereza Vlčková vezou z bulharské Dupnitse stříbrné medaile, když v kategorii do 22let podlehly ve finále ruskému týmu až v nastavených směnách. Oddíl Snails také reprezentovali Marek Lapčík s Bronislavem Kratochvílem, kteří byli hlavními trenéry slovenské reprezentace. Oficiální výsledky turnaje | Zápis z finále | Číst dál na stránkách Snails.

4 zlaté medaile pro Snails z ME juniorek do 19 let

Historicky první zlaté medaile pro ČR z mistrovství evropy juniorek do 19 let vezou do Kunovic tři hráčky (Denisa Húsková, Sabina Phamová a Kateřina Sedlářová) a trenér Pavel Křivák, jakožto hlavní trenér reprezentace juniorek. Oficiální výsledky | Reportáže a fotky na reprezentačním Facebooku | Číst dál na stránkách Snails.

Eliška Mlýnková pojede na MS žen

Eliška Mlýnková je historicky první odchovankyní Kunovic, která pojede na mistrovství světa dospělých. Po velmi vydařeném osobním výkonu na přípravném turnaji a poléze i na mistrovství evropy do 22 let si ji do hlavního týmu ČR vybral trenér holandské národnosti A. Prins. Tereza Vlčková je první náhradnicí. Číst dál

Staň se členem!

Máš-li zájem stát se členem softballového oddílu Snails Kunovice, být hráčem a nebo pouze příznivcem, který bude v centru dění? Přidej se k nám! Číst dál

V případě, že se vám tento newsletter špatně zobrazuje, najdete ho i ZDE. Pokud Vám newsletter nepřišel e-mailem a chtěli byste se k jeho odběru přihlásit, stačí vyplnit tento FORMULÁŘ. V případě, že o tento pravidelný přísun informací nemáte zájem, můžete se odhlásit ZDE.

Kde hrajeme:

1.8.2014 - Extraliga ženy (Joudrs Praha)
2.8. - 3.8.2014 - Pohár ČSA ženy (Krč praha)
9. - 10.8.2014 - 4.turnaj Extraligy juniorek (Ostrava)

Co se děje na hřišti o prázdninách:

8. - 10.8.2014 - Soustředění mládeže Snails
15. - 17.8.2014 - Soustředění Dračice Brno
23. - 24.8.2014 - Soustředění muži Snails