Turnaje a zápasy
Zápas/turnaj
3. liga mužů 5sobota 7. 9. 2024neděle 8. 9. 2024
Kunovská Mlatevňa
Zápas/turnaj
Liga juniorek 5sobota 7. 9. 2024neděle 8. 9. 2024
Pardubice - Krtkova aréna
Zápas/turnaj
U11 Coachballová liga, kvalifikace - AJedeme do Prahy na Tempo !!!
Kvalifikace A (vítězové skupin) Budeme bojovat o co nejlepší nasazení na MČR.
sobota 7. 9. 2024neděle 8. 9. 2024
Praha - hřiště TEMPO Praha
Zápas/turnaj
2. liga mužů 14neděle 8. 9. 2024 8:00 – 20:00
Plzeň - Slavia Boars, Slavia VŠ Plzeň
Zápas/turnaj
2. liga žen 13sobota 14. 9. 2024
Praha - areál Joudrs Praha (Svoboda Park)
Zápas/turnaj
Superliga kadetek 5/1sobota 14. 9. 2024
Chomutov - hřiště Beavers
Zápas/turnaj
Rookieball 4sobota 14. 9. 2024
Kostelec nad Orlicí - Sportovní areál Pod Strání
Zápas/turnaj
3. liga žen 5sobota 14. 9. 2024neděle 15. 9. 2024
Zápas/turnaj
Extraliga juniorů F, o3Msobota 14. 9. 2024neděle 15. 9. 2024
Zápas/turnaj
Žáci 5sobota 14. 9. 2024neděle 15. 9. 2024
Brno - SK Sever Brno, Areál Pod Plachtami
Zápas/turnaj
Liga kadetek 5sobota 14. 9. 2024neděle 15. 9. 2024
Trnava Panthers
Zápas/turnaj
2. liga žen 14neděle 15. 9. 2024
Čechie Praha
Zápas/turnaj
MČR Hluboká nad Vltavoupátek 20. 9. 2024neděle 22. 9. 2024
Hluboká nad Vltavou - - Sportovně-relaxační areál Hluboká nad Vltavou
Zápas/turnaj
Liga juniorek FTsobota 21. 9. 2024neděle 22. 9. 2024
Zápas/turnaj
Superliga kadetů 5sobota 21. 9. 2024neděle 22. 9. 2024
Praha - hřiště TEMPO Praha
Zápas/turnaj
Liga žákyň 5sobota 21. 9. 2024neděle 22. 9. 2024
Ostrava - Arrows Park
Zápas/turnaj
Liga kadetů 5sobota 21. 9. 2024neděle 22. 9. 2024
Hradec Králové - hřiště Falcons
Zápas/turnaj
2. liga mužů 1513:00 a 15:00 - Sezimovo Ústí
sobota 21. 9. 2024 13:00 – 17:00
Kunovská Mlatevňa
Zápas/turnaj
2. liga žen 16neděle 22. 9. 2024 8:00 – 20:00
Kunovská Mlatevňa
Zápas/turnaj
2. liga mužů 1611:00 a 13:00 - Ledenice B
neděle 22. 9. 2024 11:00 – 15:00
Kunovská Mlatevňa
Zápas/turnaj
MČR / FT, OU U16 kadetkypátek 27. 9. 2024neděle 29. 9. 2024
Zápas/turnaj
MČR / FT, OU U13 žácipátek 27. 9. 2024neděle 29. 9. 2024
Kunovská Mlatevňa
Zápas/turnaj
3. liga mužů 6sobota 28. 9. 2024neděle 29. 9. 2024
Zápas/turnaj
MČR / FT, OU U16 kadetipátek 4. 10. 2024neděle 6. 10. 2024
Zápas/turnaj
MČR / FT, OU U13 žákyněpátek 4. 10. 2024neděle 6. 10. 2024
Zápas/turnaj
Rookieball Finálový turnajpátek 4. 10. 2024neděle 6. 10. 2024
Kunovská Mlatevňa
Zápas/turnaj
2. liga žen 17sobota 5. 10. 2024
Ledenice - Sharks Bay
Zápas/turnaj
3. liga žen 6sobota 5. 10. 2024neděle 6. 10. 2024
Zápas/turnaj
2. liga žen 18neděle 6. 10. 2024
Praha - hřiště TEMPO Praha
Zápas/turnaj
Open MČR U18 juniorkypátek 11. 10. 2024neděle 13. 10. 2024
Brno - Sportovní areál Hroch, Cats Brno
Zápas/turnaj
3. liga mužů 7sobota 12. 10. 2024neděle 13. 10. 2024
Zápas/turnaj
Open MČR U18 juniořipátek 18. 10. 2024neděle 20. 10. 2024
Praha - hřiště Spectrum Praha